1Może powypisuj na różnych stronach internetowych wszelkie spostrzeżenia, jakie udało Ci się zauważyć na ich temat - rysopisy, auta jakimi jeździli, jak się do siebie zwracali, skąd mieli kupiony towar (może w sklepie ktoś ich zapamiętał)... No i popytaj ludzi z okolicy miejsca tego placu, gdzie mieli siedzibę - może też ktoś ich zauważył. Rozwieś plakaty wokół tych miejsc z krótkim opisem Twojej sytuacji i kontaktem do Ciebie - może akurat ktoś coś więcej wie.
A policja nie sprawdzała zapisu z monitoringu ulicznego (jeśli takowy istnieje), czy może nie rozpoznasz tam ich aut, lub twarzy, jeśli przejeżdżali tamtędy (choćby kupić coś do Twojego domu)?
Próbuj, albo poddaj się od razu i przynajmniej się nie stresuj.
I ty ich ku.r.w.a znalazłeś jako sensowną firmę, a potem pilnowałeś spotykając się na parkingu? To jesteś moim mistrzem.
3Skoro obawiałeś się oszustwa, to trzeba było wcześniej przejść się po tych urzędach i sprawdzić te wszystkie dane NIP, REGON, KRS itp. No i siedzibę firmy - spotkanie na parkingu nie wydało Ci się dziwne? Wiem, że nawet jeśli wszystko wyglądało by ok, to taka firma i tak mogłaby zniknąć bez śladu - ale w tym wypadku by wystarczyło.
To naprawdę gratuluję inteligencji. Jak można wynająć do budowania dom firmę, o której się nic nie wie? Po tomasz NIPy, REGONy, KRSy i masę innych tego typu STRON INTERNETOWYCH, żeby bez ruszania dupy z domu sprawdzić, czy taka firma rzeczywiście istnieje, a nie jak największy naiwniak wierzyć w to co wypisują na swoich stronach i tym podobnych. Gratulacje. Szczerze? Zasłużyłeś sobie.
5Współczuję, ale kilkaset tysięcy w plecy to chyba "lekka"przesada. No, chyba że willę stawiałeś :)
6ta wille stawial... chyba w minecraft... fake jak cholera, ktos fajna wyobraznie
7W remont za kilkadziesiąt tysięcy mogę uwierzyć. Za kilkaset to faktycznie da się wykończyć na cacy łącznie z umeblowaniem sporą willę... Na mojego nosa też fake.
8"znajdywał"??? i takiego analfabetę stać niby na postawienie domu ? Świat się kończy...
Kilkaset tysięcy? Pewnie dałeś ze dwie, trzy stówy i wielki mi yafud...
Za głupotę się płaci, i tak mało cię kosztowała.
sprzedaj polowe murow, chlapnij piwko, pozostala polowe pokryj strzechą i starczy, facet co ty, chaty nie postawisz?
11Mogło byc gorzej.. Mogli Ci działkę ukraść.
12Wystarczy sprawdzić kto wynajmował sprzęt budowlany. I(zmyslona) zagadka rozwiazana.
13I niby wynajeli im sprzęt na słowo czy co? :D
14Z tego względu wyszukałem porządnie ZAPOWIADAJĄCE się przedsiębiorstwo...
I tutaj już popełniłeś błąd.. zapowiadające czyli świeże.. bez żadnych w zasadzie opinii, po takich wszystkiego można się spodziewać. Ja bym szukał firm doświadczonych od lat na rynku.. a nie zapowiadające się...
I ten dom stawiali ci na słowo honoru, bez żadnej umowy, niczego? Żadnego e-maila, telefonu, nie wziąłeś nawet nazwiska człowieka któremu dałeś kilkaset tysięcy? Wpłaciłeś je prosto do ręki a nie przez bank?! Coś mi tu nie gra.
16pierdohenie :)
Użytkownik dostał ostrzeżenie za tą wypowiedź: 2014-01-23 12:33:03 [Powód:Używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne]
| Najczęściej komentowane teksty | |
|---|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
ArHaheigrab [YAFUD.pl] | 29 Lipca, 2013 21:01
I ty ich ku.r.w.a znalazłeś jako sensowną firmę, a potem pilnowałeś spotykając się na parkingu? To jesteś moim mistrzem.