1Wywal ptaka z domu :)
2Moja papuga nauczyła się idealnie naśladować szczekanie psa.
3Nie wiem, skąd ten minus ale bum bum ma rację. albo autor będzie się męczył z ptakiem, bo chyba papuga nie oduczy się tego płaczu, albo musi się ptaka pozbyć
4Też kiedyś miałem papugę, i uwierz, jak zaczyna Ci przeszkadzać - pozbądź się jej. Oczywiście w humanitarny sposób, np oddaj komuś. Nie ma sensu strzępić sobie nerwów przez zwierzę, tym bardziej, że macie teraz dziecko.
5Zdaje się,że papugi jak jest ciemno to śpią ?
Papugę zostaw w spokoju, pozbądź się dziecka.
7Zgadza się :) Historyjka jest zmyślona. A do komentarzy wyżej - zwierzę jest na LATA. Jeśli masz zamiar pozbyć się zwierzaka kiedy tylko pojawi się najmniejszy problem to lepiej w ogóle go nie bierz.
8Na szczęście historia zmyślona (ptaki ŚPIĄ w nocy i nigdy się nie odzywają) bo już żal mi było tej papugi. Wszystkie hodowane przez człowieka ptaki są towarzyskie i bardzo cierpią w samotności
9niekoniecznie śpią w nocy i NIGDY się nie oddzywają;>mam papugę ponad 10 lat i zawsze śpi w ciemnym pomieszczeniu- nie raz bywało tak, że w środku nocy zaczynała skrzeczeć.
10Tak się ptaki normalnie nie zachowują. Może było tam chociaż trochę światła, może papuga się czegoś wystraszyła. Sam z siebie ptak nie zacznie się w nocy odzywać. Zależy też, co rozumiesz przez środek nocy - w lecie już o czwartej zaczyna robić się jasno, papuga mogła się więc obudzić.
11Albo ciężkie czasy, albo wyszukany obiad...
:)
| Najczęściej komentowane teksty | |
|---|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Iluvatar [YAFUD.pl] | 01 Maja, 2016 19:31
Papugę zostaw w spokoju, pozbądź się dziecka.