Pewnie celowo to powiedział, żeby Was wygonić;)
Nie. Po prostu mam hemoroidy. Zgaduj dalej
Każdy ma...
(...)Każdy z nas ma hemoroidy!
Hemoroidy, zwane inaczej guzkami krwawniczymi są naturalnymi strukturami występującymi w kanale odbytu, których rola polega na ułatwianiu oddawania stolca. Patologia pojawia się wówczas gdy ulegają one obrzmieniu lub rozpoczyna się w ich obrębie stan zapalny. (...)
Biotechnologia. pl
Trzeba było rzucić jakimś tekstem, że bydło weszło między ludzi, albo choć: chodź, bo to obrzydliwe, cokolwiek. No i zgadzam się z Plackiem, że mógł i raczej zrobił to specjalnie.Edytowany: 2021:01:15 22:41:46
"choć, bo to obrzydliwe"xD
Porażka! :D
A Ty częściej "choć"na lekcje polskiego, albo powstrzymaj się od komentowania xD
Dzięki za zwrócenie uwagi, ale autokorekta niekiedy zmienia wyrazy, wiesz? Porażką jest takie zwracanie uwagi.
Znam ten ból... Kiedys też żoną wybrałem sie na weekend do hotelu. Dziecko roczek u dziadkow, pierwsza noc bez dziecka. Pobalowaliśmy a wieczorem okazalo sie, ze zwaliła sie oprocz nas jakas szkolna wycieczka sportowa. W nocy pukali nam do pokoju bo mysleli, ze cale pietro ich i szukali znajomych. Raz nawet zwyczajnie bez pukania weszli i ojejej, wory sory i smieszki. Do tego zrobili nam pobudkę o 7rano jak sie pobudzili w dalsza drogę, harmider, nawoływania, bieganie po korytarzu i znowu próbowali nam się wbic do pokoju na bezczela (czyli pukpuk i bez odczekania na odpowiedz od razu za klamke). Przysiegam, ze bylismy strasznie wkurzeni cala sytuacja i halasem, nic nie pospalismy. I jak po 20 minutach hałasu szarpneli znowu za klamke jak boga kocham, wykrzyczalem ile sił w plucach znane kednowyrazowe hasło z ostatniego marszu kobiet na W***. Slyszeli mnie na kuchni 2 piętra niżej. Zrobila się cisza ale juz i tak nie pospalismy
Porażką jest zwracanie uwagi? Od razu kojarzą mi się wszystkie komentarze typu "to nie lekcja polskiego", trochę żałosne. Po napisaniu czegokolwiek powinno się przeczytać swoją wypowiedź (która w dodatku jest bardzo krótka, więc nie da się usprawiedliwić swojego lenistwa czy niedbalstwa). Chyba, że po raz pierwszy masz do czynienia z autokorektą?
A co na taką bezczelność obsługa hotelowa? Brzmi to okropnie, zapłaciliście pewnie spore pieniądze.
Jedno słowo: kultura (jeżeli nie wiesz co to znaczy, to polecam słownik).
Wooo yafud bawi i uczy :)
(...) I grzeje sobie w łóżku kości,
Zamiast się gdzieś po knajpach włóczyć.
Tak wzrasta poziom świadomości,
I o to chodzi:
Bawiąc - uczyć!
(...)
waligorski.art
Polecam najpierw zachować kulturę samemu, względem języka, bo coś takiego również istnieje. Zwracanie uwagi na błąd to nic osobistego przecież.
Chodzi o sposób, doprawdy muszę to tłumaczyć komuś, kto ma się za osobę inteligentną? Serio? ŻENUJĄCE. Miłej nocy;)
My mamy podobne wrażenia z tegorocznego pobytu na jurze. Ja rozumiem że można o 6 rano wyjeżdżać ale trzaskanie przy tym drzwiami, walizkami i garnkami rano w kuchni to chamstwo. Najlepsze bo nie było w towarzystwie żadnych dzieci tylko troje dorosłych.
Mój brat pracował w hotelu i to co widział chciałby odzobaczyć. Ludzie potrafią wynająć cały hotel (serio cały) na sylwestra, dopłacić grube pieniądze za naprawy i niszczyć wszystko, co się da.
W hotelu, w którym pracowałam raz jacyś goście będący na szkoleniach tak się spili czy naćpali, że zaczęli kwiaty z ogrodu hotelowego ścinać, wezwaliśmy ochronę, a oni na to, że właściciel to ich ziomek i im wolno. W końcu ich zostawiono w spokoju, bo przyjechali drogimi samochodami i wydawali mnóstwo pieniędzy. Totalna porażka.
"Choć"oznacza to samo co "chociaż", głąbie :)
Najczęściej komentowane teksty | |
---|---|
Ostatnie 7 dni | |
Ostatnie 30 dni | |
Ogólnie |
KrowiPlacek [YAFUD.pl] | 15 Stycznia, 2021 20:48
Pewnie celowo to powiedział, żeby Was wygonić;)