1Całość to nie YAFUD tylko głupota w czystej tego słowa postaci. Po 1 jak się jedzie następnego dnia, nieważne czy rano czy popołudniu to się nie chleje do 3 w nocy jakby się miało lat 18, tylko kulturalnie w pewnym momencie kończy. Po 2 jak kac trzyma, tzn. że alkohol jest we krwi, a organizm z nim walczy. Trzeba być kretynem by za kołkiem siadać. To, że Ty się rozwalisz mam gdzieś, ale możesz komuś potrącić córkę, syna, matkę, żonę, a uwierz mi, gdybym tym kimś był ja, to więzienie byłoby Twoim najmniejszym zmartwieniem
2Jesteście podludźmi. Nie siada się po pijaku za kółko. Życzę rychłej śmierci, gnojki. Mieszka się z dziewczyną jak się jest dorosłym, a nie goowniarzem.
3Zgadzam się w 100%.
4Jeszcze jedno:
..."Po 10 min maleństwo znów pompuje, ale tym razem z racji drogi szybkiego ruchu - bez postoju wywaliliśmy pozostałości przez okno."...
Że co proszę?
Już sobie wyobrażam zarzygany, wilgotny ręcznik wywalony przez okno, który pod wpływem pędu powietrza rozwija się w płachtę i z wdziękiem osiada na przedniej szybie samochodu jadącego za Wami.
Kierowca traci panowanie nad kierownicą i dzieją się takie rzeczy, jak te pokazane w filmie "Wyspa"dzisiaj o godz. 22:29, czyli totalna jatka.
Dno i metr mułu.
| Najczęściej komentowane teksty | |
|---|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
WUKQ | 83.5.34.* | 22 Czerwca, 2016 09:02
Całość to nie YAFUD tylko głupota w czystej tego słowa postaci. Po 1 jak się jedzie następnego dnia, nieważne czy rano czy popołudniu to się nie chleje do 3 w nocy jakby się miało lat 18, tylko kulturalnie w pewnym momencie kończy. Po 2 jak kac trzyma, tzn. że alkohol jest we krwi, a organizm z nim walczy. Trzeba być kretynem by za kołkiem siadać. To, że Ty się rozwalisz mam gdzieś, ale możesz komuś potrącić córkę, syna, matkę, żonę, a uwierz mi, gdybym tym kimś był ja, to więzienie byłoby Twoim najmniejszym zmartwieniem