1Skoro uśmiech był obleśny to chyba jednam mu się spodobałaś. To tak na pocieszenie
Nie każda pragnie sie podobać obleśnemu.
3karnet na silownie nie wystarczy - mam i co, lezy w szufladzie :D
4W obi są fajne rolety. Łatwy i szybki montaż. Polecam zakupić. Cena nie wielka a ilu sąsiadów uratujesz
5Czyżby jakiś feeders ci sie trafil?
Ty to masz łeb! W Obi też można nawet pracę podjąć na magazynie. To zastąpi fitness, a i jeszcze zapłacą... Dobre!
Skoro zaleca jej odchudzanie, to jaki feeders?
Pewnie sam wygląda jak baleron, skoro spędza czas tylko siedząc w tym oknie i podglądając sąsiadów, dlatego próbował się dowartościować poniżając Ciebie. Ja bym mu zrobiła psikusa i specjalnie odegrała w tym pokoju jakąś scenkę, coś karalnego, żeby może po policję zadzwonił. Chętnie zobaczyłabym jego minę, kiedy okazałoby się, że wezwał policję bez powodu.
9lubisz robic z siebie pajaca kolezanko? czy tylko innym kazesz?
Nikomu nic nie każę, tylko mówię co zrobiłabym ja po to, by utrzeć mu nosa. Jeśli uważasz, że to robienie z siebie pajaca, to trudno - Twoje zdanie;-)
I nie jestem Twoją koleżanką, pozdrawiam serdecznie :-)
11jestes pusta, utrzec nosa? czyli ze zaszedlby ci czyms takim za skore? a moze powiedzialby prawde? wiec i on i ty jestescie baleronami? dwa balerony, jeden pusty a drugi spocony. buziaczki :-)
Nie, nie jestem pusta. Utrzeć nosa za to, że podgląda sąsiadów, a nie za to, że skomentował figurę autorki;-)
Reszty nie skomentuję, bo nie jestem tu po to, by obrażać osoby, które wyrażają swoje zdanie :-)
13Chociaż szczery
| Najczęściej komentowane teksty | |
|---|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Chrabbina [YAFUD.pl] | 31 Stycznia, 2015 22:50
Nie każda pragnie sie podobać obleśnemu.