1No to masz przesrane, gościu.
Te komentarze w stylu "przesrane"(gdy opowieść o kupie), albo "ch*jowe"(gdy opowieść o penisie) robią się już nudne.
W tym przypadku to już kompletnie, bo komentarz nawet nie ma sensu - autor nie ma przesrane.
3Może jednak ma, w tym sensie, że takie sytuacje mogą się powtarzać. Ale ogółem zgadzam się, że takie komentarze to norma w sytuacjach, które podałaś.
4Współczucie dla autora, to naprawdę niefajna sytuacja, a praca niełatwa.
5Ale robota gówniana...
6Tak... niemiło jest patrzeć, jak ta choroba postępuje :/
7U, współczuję, bo znam ten ból - dziadek chorował i często było mi dane się nim zajmować. No i przydarzyła mi się podobna sytuacja. Zdecydowanie był to YAFUD
8No niestety u niektorych choroba postepuje szybciej, niestety nic z tym zrobic nie mozemy, procz zapewnienia im godnych warunkow. Co do reszty wypowiedzi. moze i mam przesrane, w tym doslownym znaczeniu tego slowa, ale lubie swoja prace i lubie pomagac innym.
9Jeśli ktoś się decyduje na taką pracę to nie powinien narzekać, bo to jest wpisane w ryzyko zawodowe np. u mnie w zakładzie kilka razy w miesiącu potrafią się takie kwiatki trafić. A do pensjonariuszy się chodzi z rękawiczkami :P
| Najczęściej komentowane teksty | |
|---|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Sighma [YAFUD.pl] | 15 Marca, 2016 13:41
Te komentarze w stylu "przesrane"(gdy opowieść o kupie), albo "ch*jowe"(gdy opowieść o penisie) robią się już nudne.
W tym przypadku to już kompletnie, bo komentarz nawet nie ma sensu - autor nie ma przesrane.