Bo nie chodziło o to, żebyś powiedziała jak robić to bezpiecznie tylko dlaczego warto poczekać i nie iść z byle kim.
ją bardziej boli, że będzie babcią grubo przed czterdziestką.
Lepiej być babcią przed czterdziestką, niż wychować dzieci i umrzeć bez wnuków, czując się jakby wszystko poszło na marne.
Młody wiek to jeszcze pół biedy, najgorzej jeśli z byle kim... najważniejsze to nauczyć dzieci sztuki dobrego wyboru partnera.
Hahahahaha
- Córciu, gdzie łazisz, ja w twoim wieku wieczory spędzałam w domu!
-Tak, bo ja wtedy miałam już kilka miesięcy!
Wolałbym umrzeć bez wnuków, niż niuniać wnuki przed czterdziestką, a nawet przed pięćdziesiątką. Ale co kto lubi...
No to chyba z Tobą jest coś nie tak...
Po co mieć dzieci, jeśli nie chce się mieć wnuków? Gdzie w tym jakikolwiek sens? Przecież to po prostu kolejne pokolenie Twojej linii genetycznej.
Niekoniecznie. Jak to się mówi: genów nie wydłubiesz. Możesz dawać dobry przykład, uczyć, na co zwracać uwagę, a i tak Twoje dziecko zrobi, jak będzie chciało.
Najczęściej komentowane teksty | |
---|---|
Ostatnie 7 dni | |
Ostatnie 30 dni | |
Ogólnie |
Najka | 91.94.18.* | 26 Grudnia, 2024 23:05
Bo nie chodziło o to, żebyś powiedziała jak robić to bezpiecznie tylko dlaczego warto poczekać i nie iść z byle kim.