Czekałem równe trzy godziny w dusznej kolejce do wydziału komunikacji. Chciałem po prostu przerejestrować nowo kupiony, używany samochód. Kiedy w końcu podszedłem do odpowiedniego okienka, z ulgą wręczyłem urzędniczce teczkę z dokumentami. Kobieta spojrzała na mój dowód osobisty i beznamiętnie poinformowała mnie, że jego ważność minęła wczoraj. Odmówiła przyjęcia jakichkolwiek wniosków i kazała wrócić z nowym dokumentem. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
0
1
Adam | 91.199.12.* | 31 Maja, 2026 08:54
Rejestrowałem kilka aut i nigdy nie wymagali dowodu osobistego... Coś tu ściemniasz
0
2
Tricksteros | 91.200.79.* | 31 Maja, 2026 14:31
Też rejestrowałem kilka aut i za każdym razem chcieli ode mnie dowód osobisty.
W odpowiedzi na komenatrz #1 użytkownika Adam[ Zobacz ]
0
3
Fredzel | 91.199.12.* | 02 Czerwca, 2026 06:50
Z drugiej strony ten dowód jest potrzebny tylko i wyłącznie do stwierdzenia tożsamości, więc chyba mogła go puścić
W odpowiedzi na komenatrz #2 użytkownika Tricksteros[ Zobacz ]
0
4
RP | 103.216.198.* | 02 Czerwca, 2026 20:56
Wymagają tylko od tych z IP 91.200 i powyżej. Ci z IP do 91.199 mieli szczęście.
W odpowiedzi na komenatrz #2 użytkownika Tricksteros[ Zobacz ]
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Adam | 91.199.12.* | 31 Maja, 2026 08:54
Rejestrowałem kilka aut i nigdy nie wymagali dowodu osobistego... Coś tu ściemniasz
Tricksteros | 91.200.79.* | 31 Maja, 2026 14:31
Też rejestrowałem kilka aut i za każdym razem chcieli ode mnie dowód osobisty.
Fredzel | 91.199.12.* | 02 Czerwca, 2026 06:50
Z drugiej strony ten dowód jest potrzebny tylko i wyłącznie do stwierdzenia tożsamości, więc chyba mogła go puścić
RP | 103.216.198.* | 02 Czerwca, 2026 20:56
Wymagają tylko od tych z IP 91.200 i powyżej. Ci z IP do 91.199 mieli szczęście.