Niezłą ilość soków musialas puścić skoro miał w nich całą rękę zamiast co najwyżej kilku palców. A tak nawiasem mówiąc to szkoda że chłopak wiedząc jaki jest układ mieszkania postanowił umyć ręce zamiast wytrzeć je w pokoju w chusteczkę
2Teraz dziewczyna brata to pewnie przeczytała. Trzeba było zostawić ją w niewiedzy a nie opowiadać obleśne historie o macankach pod kocykiem.
3Brat uprzedził, że ZARAZ przyjdzie jego dziewczyna! To po co ściągałaś gacie? Pozatym każdy inny w awaryjnej sytuacji wyciera rękę w cokolwiek- np. w spodnie. Wiem, że to obrzydliwe, ale lepsze wyjście, zamiast podawać komuś oślizgłą rękę.
W tym momencie myśleli gaciami, nie mózgiem.
@na szczęście dla niej, nie dla chlopaka. Następnym razem przywitalibyscie ja nasieniem.
5wez sie lepiej za robote Oczywisty_Onanisto;)
o moja robote sie nie martw. jest wykonywana jak nalezy;)
7Dokładnie, nic dodać, nic ująć.
8Jakoś nie dodało się:/ w odpowiedzi na komentarz Yagi.
| Najczęściej komentowane teksty | |
|---|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Yaga | 89.71.211.* | 08 Lutego, 2016 16:07
Brat uprzedził, że ZARAZ przyjdzie jego dziewczyna! To po co ściągałaś gacie? Pozatym każdy inny w awaryjnej sytuacji wyciera rękę w cokolwiek- np. w spodnie. Wiem, że to obrzydliwe, ale lepsze wyjście, zamiast podawać komuś oślizgłą rękę.