27.05.2012 21:55#16352
2435
Od razu się przyznam: zdradziłem moją wspaniałą dziewczynę. Miałem 19 lat, byłem pijany i głupi. Zerwaliśmy. Zrozumiałem, że nie mogę bez niej żyć, więc błagałem, żeby do mnie wróciła. Po dwóch miesiącach zeszliśmy się, wybaczyła mi, ogólna sielanka. Byliśmy razem 2 lata, postanowiłem się oświadczyć. Zgodziła się i poleciała "powiedzieć przyjaciółkom". Nie było jej dwa dni, nie odbierała telefonów. Kiedy przyjechała, oznajmiła, że wreszcie się zemściła i też mnie zdradziła. Planowała to od kiedy się zeszliśmy, czekała aż się oświadczę, żeby bolało jeszcze bardziej. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55239 | 10 Czerwca, 2026 19:28samezrp napisał(a) komentarz | | 55088 | 10 Czerwca, 2026 19:26samezrp napisał(a) komentarz | | 55239 | 10 Czerwca, 2026 18:10Ala napisał(a) komentarz | | 55097 | 10 Czerwca, 2026 14:13zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55091 | 10 Czerwca, 2026 10:29fakt napisał(a) komentarz | | 55091 | 09 Czerwca, 2026 21:25fakt napisał(a) komentarz | | 55091 | 09 Czerwca, 2026 21:03Cubkm napisał(a) komentarz | | 55109 | 08 Czerwca, 2026 15:35aquamar napisał(a) komentarz | | 6696 | 07 Czerwca, 2026 20:02rr napisał(a) komentarz | | 54933 | 07 Czerwca, 2026 19:16Przyjazna napisał(a) komentarz | | 54933 | 07 Czerwca, 2026 15:04Dziewczyna napisał(a) komentarz | | 54933 | 07 Czerwca, 2026 13:31kamil333333 napisał(a) komentarz | | 55050 | 07 Czerwca, 2026 09:09Ani napisał(a) komentarz | | 54938 | 06 Czerwca, 2026 17:52zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55038 | 05 Czerwca, 2026 22:58J G napisał(a) komentarz | | 55044 | 05 Czerwca, 2026 20:29jenerał Gordon napisał(a) komentarz | | 55037 | 05 Czerwca, 2026 17:05QUTU napisał(a) komentarz | | 54969 | 03 Czerwca, 2026 08:31Elder napisał(a) komentarz | | 55048 | 02 Czerwca, 2026 20:56RP napisał(a) komentarz | | 55046 | 02 Czerwca, 2026 20:53Resley Pelvis napisał(a) komentarz |
|
26.05.2010 20:17#2098
2432
Zamówiłam pizzę na telefon. Zapłaciłam odebrałam pudełko, zaglądam do środka... i widzę, że nie ma na niej nawet sera, o innych składnikach już nie wspominając. Głodna byłam jak diabli więc wściekłam się strasznie i zadzwoniłam do pizzerii ich ochrzanić. Facet, który odebrał nie chciał mi uwierzyć, że coś takiego miało miejsce więc nieźle go zwymyślałam i przyrzekłam sobie, że nigdy więcej nic u nich nie zamówię. Naprawdę nie wiem jak to się stało, ale okazuje się, że nie tylko otworzyłam pizzę od dołu, ale jeszcze zrobiłam z siebie totalną idiotkę. YAFUD
22.12.2011 10:14#11813
2430
Dzisiaj się dowiedziałem, że kiedy miałem 9 lat mój dziadek rozdawał czekolady innym dzieciom tylko po to żeby się chciały ze mną bawić. YAFUD
08.06.2012 21:44#16374
2426
Dziś zwolniłam piekielną nianię, gdy dowiedziałam się, jakie ma metody na uśpienie młodego. Gdy chciała mieć spokój, odkręcała na jakiś czas gaz i czekała, aż dziecko straci przytomność, potem układała go do snu. To chyba więcej niż YAFUD.
30.07.2011 22:33#8390
2426
Jestem od mojego rodzeństwa o 12 i 14 lat starszy. Jeden brat to przedszkolak, a drugi pierwszoklasista. Starszy poprosił mnie żebym przyszedł na jego zakończenie roku, więc przyszedłem i nawet obejrzałem dwugodzinną akademię. Kiedy wchodziliśmy do klasy po świadectwa, jakaś kobieta uderzyła mnie w twarz wyzywając mnie i wrzeszcząc, że zgwałciłem jej 11 - letnią córkę. Wezwana policja spałowała mnie za "stawianie oporu"i zabrała na komisariat, zadzwonili po naszych rodziców, ogólnie pół miasta już wiedziało, że jestem pedofilem. Po kilku godzinach, kiedy lekarz obejrzał dziewczynkę, okazało się, że bachor nakłamał by nie zwrócono uwagi na pełne jedynek świadectwo, a ja akurat byłem po ręką i "wyglądałem na bandziora". YAFUD
30.04.2011 21:27#6804
2425
Sprzedałem dwa tygodnie temu spory kawałek ziemi. Nie prowadzę już gospodarki, a za pół roku żeni się syn więc pieniądze są potrzebne. Kupił ją za 120tyś mój sąsiad. Dziś w gazecie pojawił się plan budowy nowej autostrady. Przebiega akurat przez środek tej działki. Jej wartość teraz to ponad 5mln zł. YAFUD
29.09.2012 14:03#18241
2420
Na Facebooku dołączyłam do grupy ludzi, którzy mają takie same imię i nazwisko co ja. Pewnego dnia umówiliśmy się w jednym miejscu, ot tak, na piwo. Zebrało się nas dwanaście osób. Trochę popiliśmy, zrobiło się zabawnie i głośno. Mina policjantów, którzy przyjechali nas uciszyć i spisać - bezcenna. YAFUD
03.09.2012 20:17#17360
2420
Autentyk czyli Wspomnienia Taternika:
"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka.
Dotarliśmy pod scianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod
każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się
ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się
długo i zaczęli "kłaść ściany"dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć
jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze
świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora..."
I tutaj następuje wersja GOPR-owców:
"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi
idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną..."YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
26.12.2010 20:11#4633
2420
Dostałem od rodziców pod choinkę tą samą książkę, którą dali mi rok temu. I nie, żeby kupili nowy egzemplarz - po prostu ściągnęli ją z mojej półki i włożyli do świątecznej torebki... myśleli, że się nie zorientuję... YAFUD
29.03.2011 14:20#6126
2419
Po kolejnym ranny powrocie z imprezy zastałem kartkę na stole od mojej mamy: "Pojechałam do babci na weekend. Jak będziesz głodny to wódka jest w lodówce"YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.