Zostawiłem samochód na noc na zewnętrznym parkingu pod lasem. Rano próbowałem odpalić silnik, ale na desce rozdzielczej pojawiły się wszystkie możliwe błędy. Otworzyłem maskę, żeby sprawdzić akumulator. Okazało się, że kuna przegryzła główną wiązkę kabli elektrycznych w silniku. Kable wisiały luźno, a naprawa u mechanika będzie kosztować krocie. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
0
1
Ustw | 83.9.69.* | 23 Kwietnia, 2026 21:14
Co to jest zewnętrzny parking pod lasem ????
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Ustw | 83.9.69.* | 23 Kwietnia, 2026 21:14
Co to jest zewnętrzny parking pod lasem ????