Biegłem z całych sił na ostatni nocny autobus, który miał mnie zawieźć bezpośrednio do domu. Zdążyłem dobiec do zamkniętych drzwi pojazdu i wcisnąć podświetlony guzik otwierania. Kierowca popatrzył mi prosto w oczy przez szybę. Następnie odpalił silnik i po prostu odjechał z przystanku, zostawiając mnie na mrozie. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
0
1
HWSW | 89.228.235.* | 21 Czerwca, 2026 18:04
Jaki byłby w tym wszystkim interes kierowcy, by specjalnie niie wpuścić pasażera? Bujda.
0
2
zdziwiony | 83.25.178.* | 21 Czerwca, 2026 21:35
Nie, to akurat nie musi być bujda. Jaki w tym interes kierowcy? Pokazać swą władzę, odegrać się za swojego pecha, upokorzenia, nieudane życie itp. Dlaczego w supermarkecie klient wrzeszczy na kasjerkę? Bo może. Dlaczego gość w hotelu albo pensjonacie demoluje pokój? Bo jest bezkarny.
W odpowiedzi na komenatrz #1 użytkownika HWSW[ Zobacz ]
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
HWSW | 89.228.235.* | 21 Czerwca, 2026 18:04
Jaki byłby w tym wszystkim interes kierowcy, by specjalnie niie wpuścić pasażera? Bujda.
zdziwiony | 83.25.178.* | 21 Czerwca, 2026 21:35
Nie, to akurat nie musi być bujda. Jaki w tym interes kierowcy? Pokazać swą władzę, odegrać się za swojego pecha, upokorzenia, nieudane życie itp. Dlaczego w supermarkecie klient wrzeszczy na kasjerkę? Bo może. Dlaczego gość w hotelu albo pensjonacie demoluje pokój? Bo jest bezkarny.