Pisałam ważny raport na studia, który musiał być oddany do północy. Miałam już gotowe dziesięć stron tekstu i właśnie kończyłam podsumowanie. Z jakiegoś powodu mój edytor tekstu niespodziewanie się zamknął bez żadnego komunikatu. Kiedy otworzyłam program ponownie, plik autozapisu był całkowicie pusty. Straciłam pięć godzin pracy przez błąd systemu, a do ostatecznego terminu została mi godzina. YAFUD.«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.