Zauważyłem, że woda pod zlewem bardzo wolno spływa, więc zadzwoniłem po lokalnego hydraulika. Facet obiecał, że wpadnie w czwartek między czternastą a osiemnastą, więc wziąłem wolne popołudnie w pracy. Siedziałem w domu i czekałem do godziny dziewiętnastej. Po kilku próbach kontaktu fachowiec odrzucił połączenie i wysłał SMS-a, że dostał pilniejszą awarię u stałego klienta i nie pojawi się wcale. Zmarnowałem pół dnia urlopu na siedzenie na kanapie bez skutku. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
0
1
X | 83.8.105.* | 28 Czerwca, 2026 00:29
Nie gadaj że było tak źle, Pewnie konia waliłeś.😉
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
X | 83.8.105.* | 28 Czerwca, 2026 00:29
Nie gadaj że było tak źle,
Pewnie konia waliłeś.😉