Rozpocząłem sezon wiosenny od dokładnego umycia wszystkich okien w mieszkaniu na czwartym piętrze. Miałem odpowiednie płyny i ściągaczkę. Otworzyłem szeroko duże skrzydło balkonowe. Podczas mycia zewnętrznej ramy oparłem się lekko o mechanizm zawiasu. Słaba śruba regulacyjna, która widocznie była już wcześniej wyrobiona, pękła. Całe ciężkie okno opadło na jedną stronę, całkowicie się blokując. Nie mogłem go ani zamknąć, ani zdjąć przez cały weekend. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.