Umówiłem się na pierwszą randkę z dziewczyną poznaną przez aplikację. Zarezerwowałem stolik w eleganckiej włoskiej restauracji. Po udanym posiłku poprosiłem kelnera o rachunek, zamierzając zapłacić kartą. Okazało się, że w całym lokalu padł terminal płatniczy z powodu awarii sieci dostawcy. Nie miałem przy sobie gotówki, więc musiałem zostawić w zastaw swój zegarek i biec do bankomatu oddalonego o kilometr. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.