Poszedłem rano pobiegać po parku. Była piękna pogoda, a ja czułem się wyjątkowo dobrze. Nagle poczułem dziwne uderzenie w usta i coś utknęło mi w gardle. Zrobiłem gwałtowny wdech i zorientowałem się, że połknąłem dużą osę. Zanim zdążyłem cokolwiek zrobić, osa użądliła mnie głęboko w przełyk. Ból był niesamowity, a gardło natychmiast zaczęło puchnąć. Ostatkiem sił doszedłem do pobliskiej ulicy i poprosiłem przechodnia o wezwanie karetki. Obudziłem się w szpitalu po podaniu silnych leków na wstrząs anafilaktyczny. YAFUD.«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
54513TRASH