Wprowadziłem się do nowego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. W ubiegły weekend postanowiłem odmalować sufit w łazience, bo stary kolor lekko pożółkł. Spędziłem całą sobotę na starannym nakładaniu dwóch warstw śnieżnobiałej farby. Efekt był doskonały, a łazienka wyglądała o wiele czyściej. W niedzielę rano usłyszałem dziwne kapanie dochodzące z góry. Kiedy wszedłem do łazienki, zobaczyłem brudną wodę spływającą po świeżo pomalowanym suficie. Sąsiadowi z góry właśnie pękł wąż doprowadzający wodę do pralki. Brudna woda wsiąkła w mój nowy tynk, zostawiając ogromne, żółte zacieki. Cała moja wczorajsza praca poszła na marne. Będę musiał zdrapywać zniszczoną farbę i kłaść wszystko od nowa. YAFUD.«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.