Zostawiłem samochód na płatnym parkingu podziemnym w centrum handlowym. Zrobiłem zakupy i po godzinie wróciłem do pojazdu. Zapłaciłem w automacie i miałem piętnaście minut na opuszczenie strefy. Podjechałem do szlabanu wyjazdowego i włożyłem bilet do czytnika. Maszyna zacięła się, wciągając bilet, ale nie podnosząc szlabanu. Przez interkom nikt nie odpowiadał, a za mną ustawiła się kolejka trąbiących kierowców. YAFUD«Poprzednia wpadka
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.