W biurze wprowadzono system gorących biurek, co oznacza brak stałego miejsca pracy. Przyszłam rano i zajęłam jedyne wolne stanowisko przy oknie. Podłączyłam laptopa do stacji dokującej i chciałam wyregulować fotel. Nacisnęłam dźwignię pod siedziskiem, żeby je podnieść. Fotel nie tylko się nie podniósł, ale siłownik gwałtownie puścił i zjechałam na sam dół. Mechanizm zablokował się na najniższej wysokości, a ja pracowałam z brodą na wysokości blatu, bo nie było już innych krzeseł. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
0
1
dżast_hmm | 209.92.184.* | 26 Czerwca, 2026 14:55
Coś mi mówi. że ta "broda" na wysokości blatu to raczej podwójna, a może i potrójna.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
dżast_hmm | 209.92.184.* | 26 Czerwca, 2026 14:55
Coś mi mówi. że ta "broda" na wysokości blatu to raczej podwójna, a może i potrójna.