Umówiłem się na kawę z dziewczyną poznaną na aplikacji randkowej. Rozmowa kleiła się świetnie, a my właśnie zamawialiśmy desery. Nagle do kawiarni wszedł jej były chłopak. Ona natychmiast wstała, przeprosiła mnie i powiedziała, że nie jest w stanie tego znieść. Wyszła w pośpiechu, zostawiając mnie samego przy stoliku. Musiałem zapłacić rachunek za jej bardzo drogie ciastko, którego nawet nie dotknęła. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.