Poszedłem na pierwszą randkę z dziewczyną poznaną przez aplikację. Spotkaliśmy się w kawiarni i zamówiliśmy po kawie i ciastku. Rozmowa kleiła się bardzo dobrze. Kiedy przyszło do płacenia, terminal odrzucił moją kartę płatniczą. Spróbowałem ponownie, ale wynik był ten sam. Okazało się, że bank zablokował moją kartę ze względów bezpieczeństwa po porannych zakupach w internecie. Dziewczyna musiała zapłacić za nas oboje. Nigdy więcej się do mnie nie odezwała. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.