| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
01.08.2010 11:05 TRASH #2937
?
Chciałem zaimponować pewnej dziewczynie , więc postanowiłem, zrobić salto z niewielkiego murku. Gdy ona zwróciła na mnie uwagę, skoczyłem, ale niestety murek bł za niski i uderzyłem w połowie o beton. Potem pamiętam tylko dźwięk karetki i kilka śmiechów. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54435 | 28 Marca, 2026 11:51Aaa napisał(a) komentarz | | 54419 | 28 Marca, 2026 10:33Gt oger napisał(a) komentarz | | 54434 | 28 Marca, 2026 10:17zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54441 | 28 Marca, 2026 09:38MrNobody napisał(a) komentarz | | 54435 | 28 Marca, 2026 09:32MrNobody napisał(a) komentarz | | 54419 | 28 Marca, 2026 09:30MrNobody napisał(a) komentarz | | 54419 | 28 Marca, 2026 08:40samezrp napisał(a) komentarz | | 54434 | 28 Marca, 2026 08:26kod z obrazka napisał(a) komentarz | | 54441 | 27 Marca, 2026 16:15TeDe napisał(a) komentarz | | 54440 | 27 Marca, 2026 16:12TeDe napisał(a) komentarz | | 54418 | 27 Marca, 2026 13:38normalny. napisał(a) komentarz | | 54440 | 27 Marca, 2026 13:33normalny napisał(a) komentarz | | 54404 | 27 Marca, 2026 09:17Rutkowski napisał(a) komentarz | | 54441 | 27 Marca, 2026 05:55Grejon napisał(a) komentarz | | 54441 | 26 Marca, 2026 20:21TPTV napisał(a) komentarz | | 54400 | 26 Marca, 2026 13:11zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54443 | 26 Marca, 2026 12:00zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54372 | 26 Marca, 2026 09:31ciotka Klotka napisał(a) komentarz | | 54438 | 26 Marca, 2026 09:24ciotka Klotka napisał(a) komentarz | | 54413 | 25 Marca, 2026 18:48zdziwiony napisał(a) komentarz |
|
01.08.2010 11:05 TRASH #2936
?
Na balu zorganizowanym na koniec szkoły, poszłam z mim chłopakiem. Po chwili wyszłam z przyjaciółką. Jednak gdy wróciłam zobaczyłam mojego chłopaka obściskującego się z inną. Zdenerwowana podeszłam do niego i popchnęłam go na stół z jedzeniem. On upadł, stół się złamał na pół, cały poncz się na niego wylał, a wszystko przyozdobiły sałatki i czipsy. Zemsta jest słodka ! YAFUD
01.08.2010 11:05 TRASH #2935
?
Dostałam ostatnio SMS od chłopaka w którym się kocham :
,,Pociągasz mnie ! Zróbmy to !"po chwili jednak odpisał
,,Sorry, to nie do Ciebie"YAFUD
01.08.2010 11:05 TRASH #2934
?
Siedziałam z przyjaciółką, pod klasą i coś tam gawędziłyśmy podczas przerwy. Nagle zobaczyłam, że z drzwi z nad przeciwka wychodzi mój chłopak z litrową Colą. Gdy mnie zobaczył przyspieszył w moją stronę. Pech chciał, że potknął się o nogę jakiejś dziewczyny, po czym upuścił Colę, która wybuchła prosto przed nami. Byłam cała mokra YAFUD
01.08.2010 11:05 TRASH #2933
?
Jak miałem 14 lat byłem wielkim fanem GG.
Dostałem wiadomość od jakiegoś numeru.
Pisało cześć skarbie co porabiasz,bez namysłu odpisałem SPADAJ PEDOFILU !! To był mój ojciec YAFUD
01.08.2010 11:05 TRASH #2932
?
Byłam z koleżanką, na rowerach w sklepie. Obydwie kupiłyśmy sobie Pepsi w puszcze. Gdy wracaliśmy, Monika poczuła się, źle i pojechała okrężną drogą, ponieważ główna prowadziła przez dłuuugą kamienistą drogę. Wzięłam jej zakup i rozdzieliłyśmy się. Ja osobiście wolałam jechać kamieniami, bo droga była krótsza, więc nią pojechałam. Pech chciał, że na światłach zrobił się mały koreczek i stałam tam prawie 20 min. Gdy w końcu dojechałam do domu Monika już tam była i czuła się już dobrze. Uradowana podałam jej puszkę z Pepsi, która łapczywie otworzyła. Niestety, puszka była tak wytrzęsiona, że zawartość wystrzeliła jej prosto na twarz. Całe zajście widział, mój młodszy brat, która bawił się nową kamerą i wszystko nakręcił. Nie zdziwiłam się, że następnego dnia Monika królowała na You Tube ! YAFUD
01.08.2010 11:05 TRASH #2930
?
Przed chwilą oglądałam scenę z filmu "Księżyc w nowiu", tę, kiedy Edward zostawia Bellę. W momencie kiedy ona przez łzy mówi "Proszę, nie", ja pomyślałam: "A gdzie godnośc` osobista"YAFUD
01.08.2010 11:04 TRASH #2929
?
Kiedy wyjechałam na wakacje, moim mieszkaniem opiekowała się babcia. Muszę wspomnieć, że kobiecina ma dość irytujący zwyczaj przestawiania rozmaitych rzeczy typu książki, płyty, naczynia, bo według niej ,,tam nie pasują". Nic dziwnego, że długo potem nie mogłam znależć swoich rzeczy, albo znajdywałam je w nieco dziwacznych miejscach. Dzień po powrocie z wakacji wybrałam się na jogging. Wróciłam wykończona, potwornie spragniona i od razu zaczęłam szukać czegoś zimnego do picia (wiem, łatwiej byłoby po prostu napić się "kranówy", ale jej nie znoszę). W końcu zauważyłam, że na stoliku na balkonie stoi do połowy pełna buteka po wodzie mineralnej. Pomyślałam, że babcia, siedząc na balkonie, przyniosła sobie mineralną, o której potem zapomniała i ruszyłam, żeby się napić. Byłam naprawdę mocno spragniona, więc wzięłam olbrzymiego łyka... i zorientowałam się, że to, co do złudzenia przypominało mi wodę, w rzeczywistości było rozcieńczonym płynem, którego babcia używała do zwalczania mrówek, od czasu do czasu urządzających najazdy na moje mieszkanie (a zwłaszcza na ten nieszczęsny balkon)... A późniejszą wizytę na pogotowiu mogę śmiało zaliczyć do bardziej traumatycznych momentów mojego życia... YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
31.07.2010 12:53 TRASH #2924
?
Wysłałem do kolegi smsa żeby przyniósł jutro do szkoły "zestaw ćpuna"co oznacza tabake i inne tam rzeczy :D. Po 2 dniach mama spytała się przy obiedzie co oznacza "zestaw ćpuna". YAFUD
31.07.2010 12:53 TRASH #2923
?
Ostatnio jadąc rano do pracy tramwajem, włożyłem słuchawki do uszu i włączyłem radio z telefonu. Zdziwiony, że tak cicho gra podgłośniłem na maxa i szczęśliwy jechałem dalej. Trzy przystanki dalej, gdy jedna z słuchawek wypadła mi z ucha zorientowałem się, że miałem włączony głośnik. Dodam jeszcze, że tramwaj był pełen ludzi, a wszyscy przez całą podróż dziwnie zerkali w moją stronę. YAFUD