Kupiłem nową pralkę automatyczną ze sklepu ze sprzętem AGD. Samodzielnie wypoziomowałem urządzenie w łazience i podłączyłem wszystkie węże odpływowe. Wrzuciłem do bębna brudne ubrania i uruchomiłem standardowy cykl prania w czterdziestu stopniach. Bęben fabrycznie posiadał ostre zadziory na powłoce z blachy nierdzewnej. Po wyjęciu ubrań z pralki każdy element garderoby miał widoczne dziury i zaciągnięcia materiału. YAFUD.«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.