Wymieniałem wczoraj wieczorem uszczelkę w kranie nad wanną, bo woda kapała przez całą noc. Wyłączyłem główny zawór w mieszkaniu i przystąpiłem do pracy. Rozkręciłem baterię, usunąłem stary silikon i włożyłem nową gumkę. Dokręcałem mosiężną nakrętkę kluczem francuskim, chcąc to zrobić bardzo dokładnie. Użyłem odrobinę za dużo siły i gwint w nakrętce całkowicie się zerwał. Zostałem z uszkodzoną baterią i bez bieżącej wody w mieszkaniu aż do otwarcia sklepów następnego dnia. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.