12.02.2013 20:57#22002
4344
Od jakiegoś czasu mam paskudne sińce pod oczami. Wygląda to nieciekawie, więc ludzie zaczęli mi zwracać uwagę, że coś ze mną jest nie tak i powinnam koniecznie pójść do lekarza i zrobić badania. Myślę-"Fakt,dawno nie robilam badań"więc w końcu poszłam. Powiedziałam lekarce w czym problem, na co ona dosłownie wybuchła śmiechem, i rzekła: "A co ja pani na to poradzę? Pani sobie kupi puder i się pudruje!" Zrobiłam badania prywatnie. Mam ostrą niedokrwistość... YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55201 | 20 Czerwca, 2026 23:45fakt napisał(a) komentarz | | 55257 | 20 Czerwca, 2026 16:08samezrp napisał(a) komentarz | | 55201 | 20 Czerwca, 2026 01:46jolaw napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 07:03kamil333333 napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 06:57Asd napisał(a) komentarz | | 55175 | 18 Czerwca, 2026 19:51zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55207 | 18 Czerwca, 2026 17:44Ala napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 12:33fakt napisał(a) komentarz | | 55223 | 18 Czerwca, 2026 09:43Przyjazna napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 00:52jolaw napisał(a) komentarz | | 55275 | 17 Czerwca, 2026 20:38Fruczak napisał(a) komentarz | | 55271 | 17 Czerwca, 2026 15:53Fruczak napisał(a) komentarz | | 55216 | 17 Czerwca, 2026 15:51Fruczak napisał(a) komentarz | | 55276 | 17 Czerwca, 2026 08:45zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 22:07Ipak napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 16:31Beton Baton napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 14:33zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55226 | 16 Czerwca, 2026 14:28zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55217 | 16 Czerwca, 2026 14:24zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 09:42kpr. Jesionak napisał(a) komentarz |
|
12.02.2013 14:03#21961
1454
Kupiliśmy wraz z mężem restauracje od jego kolegi, który na stałe wyjeżdżał za granice i nie mógł się nią zajmować. Musiałam zrobić tam generalne porządki bo lokal był w fatalnym stanie. Sprzatalam już cały dzień i kiedy zupełnie wykończona kończyłam mycie podłóg w toaletach do restauracji przyszedł znajomy z pracy męża, który jeszcze mnie nigdy nie widział, a o którym mąż opowiadał mi czasami. W momencie gdy tylko przokroczył próg, mój mąż zamkną drzwi do toalety w której byłam i poszedł ze znajomym na zaplecze. Usłyszałam potem zza drzw jak kolega pyta się męża czy ta kobieta w toalecie to jego żona. Mój kochany mąż odpowiedział mu, że to tylko sprzątaczka, którą zatrudnił do usunięcia tego syfu... YAFUD
12.02.2013 10:18#22029
965
W trakcie ostatkowej, domowej imprezy oglądaliśmy na nowym tv mojej siostry i szwagra śmieszne filmy na YT. Przybyłe z rodzicami dzieci (w liczbie pięcioro i w wieku 8=10 lat, czterech chłopców i dwie dziewczynki) plątały się w trakcie między nami. W pewnym momencie na ekranie pojawił się punk (człowiek z kolorowym irokezem na głowie), a ja w żartach stwierdziłam, że zawsze chciałam mieć taką fryzurę, tylko nie miałam odwagi jej zrobić. Niedługo potem dzieci zostały położone do spania we wspólnym pokoju, a my "podkręciliśmy obroty"alkoholowe.
Obudziłam się rano z wygoloną w łyse placki połową głowy. To była sprawka dzieci, które z nożyczkami, pianką i maszynką do golenia pojawiły się o 6 rano, by spełnić marzenie "ulubionej"cioci. Mam ...więcej niż 35 lat i pracuję na stanowisku wymagającym nienagannej prezencji. YAFUD
11.02.2013 20:42#21979
670
Mój chłopak i jego kumple robią sobie głupie żarty. Dowiedziałam się o tym, kiedy jeden z kolegów mojego wybranka po tym jak jechali za nami (oczywiście nic o tym nie wiedziałam), podbiegł z nożem w ręku do naszego samochodu otworzył drzwi od kierowcy i udawał, że chce coś zrobić kierowcy. Oczywiście o mojej obecności nic nie wiedział, myślał, że to będzie świetny żart. Dla mojego lubego może to było śmieszne. Niestety nie dla mnie, posikałam się ze strachu... YAFUD
11.02.2013 19:46#21945
59
Widziałem już kilka historii związanych z pechowymi numerami telefonów, ale myślę że mój numer jest szczególnie pechowy. Zacznę od tego, że ów numer w znanej sieci "dasz dasz, dam dam"mam od bardzo dawna. Od czasów gimnazjalnych. I nigdy nie miałem z nich żadnych przygód. Do czasu.
Otóż od jakichś dwóch-trzech lat wydzwaniają do mnie przeróżne numery, a po odebraniu za każdym razem słyszę: "dzień dobry, czy to sklep wędkarski Okoń?".
Przy pierwszych tego typu telefonach na mojej twarzy rysowało się pospolite WTF?, po czym grzecznie odpowiadałem że to pomyłka. Z wędkarstwem to ja mam tyle wspólnego, co Smuda z językoznawstwem.
Dziwne telefony następowały na tyle często, że zaczęły mnie irytować. Za którymś razem ktoś po drugiej stronie słuchawki po usłyszeniu słowa "pomyłka"stwierdził, że przecież taki numer jest na stronie internetowej, po czym się rozłączył.
Pomyślałem że jest szansa na rozwiązanie sprawy. Odpaliłem Gugle i wpisałem "sklep wędkarski Okoń 601xxxxxx(mój nr)"i... jest! Strona sklepu wędkarskiego z wpisanym w kontaktach moim numerem telefonu. Zapewne właściciel firmy pomylił jedną cyferkę, dlatego widnieje tam mój nr, nie jego.
Gdzie tu YAFUD zapytacie? Otóż ten numer telefonu (czyli mój własny) jest jedyną forma kontakt z moim już ulubionym sklepem. Ani żadnego innego numeru, maila, dosłownie nic. Jedynie adres, lecz nie mam zamiaru się tam wybierać, bo to kawałek drogi. Także skazany jestem na odbieranie telefonów, które tak naprawdę nie są kierowane do mnie. Dla mnie i właściciela Okonia spory...YAFUD
11.02.2013 10:41#21990
-455
Akcja dzieje się w sklepie zoologicznym. Pewien mężczyzna podchodzi do kasy. Sprzedawca więc go pyta:
-W czym mogę pomóc?
-Chciałbym kupić grzałkę.
-Jaką grzałkę?
-Do akwarium.
-Do jakiego?
-(chwila namysłu)Kwadratowego..
Wszyscy ludzie w sklepie wybuchnęli śmiechem. Dla klienta YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
10.02.2013 19:57#21991
729
Dostałam w prezencie od męża kurtkę. Ładna. Jeden problem - była ze sklepu z używaną odzieżą, oddałam ją parę dni temu, bo była za mała. Mąż ją kupił znowu. YAFUD
10.02.2013 13:41#21982
425
Na początku napiszę, że bardzo lubię grać w piłkę, ot tak, dla zabawy. Dzisiaj rano włożyłam moją ulubioną, luźną bluzkę z napisem "Praca jest dla ludzi, którzy nie potrafią grać w football". Kiedy wychodziłam z łazienki, przybiegła do mnie moja 7-letnia córka, przyjrzała się bluzce uważnie i z poważną miną powiedziała:
- Dlatego tak ciężko harujesz. YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.