1a działo się to w zeszłe wakacje...
2nie na dwór tylko na pole
@DIS, nie poprawiaj, bo powiedziała poprawnie, jak najbardziej po polsku. "Na pole"to regionalizm, mówią tak tylko ludzie w niektórych częściach Polski, m.in. w Krakowie.
4DIS-wiejski dziad się odezwał.
Na polu, to rolnik gnój rozrzuca. Tak czytam tego yafuda... a gdyby, autorko, to koleżance została trauma, to pewnie byłoby śmiesznie, co?
| Najczęściej komentowane teksty | |
|---|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
StaryHrabia [YAFUD.pl] | 07 Kwietnia, 2014 13:25
@DIS, nie poprawiaj, bo powiedziała poprawnie, jak najbardziej po polsku. "Na pole"to regionalizm, mówią tak tylko ludzie w niektórych częściach Polski, m.in. w Krakowie.