25.01.2013 20:08#21622
763
Po miesiącach oszczędzania, nareszcie kupiłem sobie wymarzonego iPada. Miał lepsze parametry, niż ten którego dostał mój 10 letni brat na urodziny, co tak go wkurzyło, że wyrzucił moją nową zabawkę przez okno z 3 piętra. Jakby tego było mało dostałem od rodziców szlaban, za to że na niego nakrzyczałem i nawymyślałem mu. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55201 | 20 Czerwca, 2026 23:45fakt napisał(a) komentarz | | 55257 | 20 Czerwca, 2026 16:08samezrp napisał(a) komentarz | | 55201 | 20 Czerwca, 2026 01:46jolaw napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 07:03kamil333333 napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 06:57Asd napisał(a) komentarz | | 55175 | 18 Czerwca, 2026 19:51zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55207 | 18 Czerwca, 2026 17:44Ala napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 12:33fakt napisał(a) komentarz | | 55223 | 18 Czerwca, 2026 09:43Przyjazna napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 00:52jolaw napisał(a) komentarz | | 55275 | 17 Czerwca, 2026 20:38Fruczak napisał(a) komentarz | | 55271 | 17 Czerwca, 2026 15:53Fruczak napisał(a) komentarz | | 55216 | 17 Czerwca, 2026 15:51Fruczak napisał(a) komentarz | | 55276 | 17 Czerwca, 2026 08:45zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 22:07Ipak napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 16:31Beton Baton napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 14:33zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55226 | 16 Czerwca, 2026 14:28zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55217 | 16 Czerwca, 2026 14:24zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 09:42kpr. Jesionak napisał(a) komentarz |
|
25.01.2013 13:55#21619
1060
Pewnego razu zająłem w konkursie miejsce w pierwszej pięćdziesiątce. Podekscytowany pojechałem w wyznaczone miejsce ceremonii wręczenia nagród. Jury zaczęło czytać od końca, więc każdy "modlił się", żeby jak najdłużej nie zostać wyczytanym. Jury czyta, miejsce 25, chwilę później 15, 5 a mnie nadal nie słychać. W końcu dochodzi do miejsca trzecie - nie ja. Miejsce drugie - nie ja. I w końcu ja ucieszony czekam aż wyczytają mnie, szczególnie, że nagroda była dosyć wartościowa. I nareszcie, miejsce pierwsze... Nie ja. Okazało się, że nie zauważyli mnie na liście. Byłem pewny, że jestem pierwszy, spadłem na miejsce 39. YAFUD
25.01.2013 10:53#21616
792
Przez ponad rok bardzo czesto zostawalam w pracy po godzinach. Zazwyczaj szefowa informowala mnie o tym fakcie kilka minut przed moim wyjsciem do domu. Zdarzalo sie, ze zamiast o 15 konczylam o 1915 i ona nie widziala w tym problemu. Wkurzalo mnie to strasznie ale zagryzalam zeby i robilam dobra mine do zlej gru - do wczoraj. Gdy szefowa zapytala czy moge zostac dluzej, odpiwiedzialam, ze nie, bo mam plany. Dzisiaj dostalam wypowiedzenie, bo jako osoba nie majaca dzieci moge zmienic plany a na moje miejsce zostanie zatrudniona osoba, na ktorej mozna polegac. YAFUD
24.01.2013 21:23#21590
1692
Jechałam dziś tramwajem, do którego wsiadł też młody student z przykrym nawykiem obgryzania paznokci. Parę przystanków dalej wsiadła mama z córeczką (6-7 lat), i usiadły obok tego studenta. Dziewczynka tak patrzyła i patrzyła, jak on obgryza te paznokcie, aż w końcu wyjęła ze swojego plecaka kanapkę, i wręczyła mu ją ze słowami: "To dla Pana, chyba jest Pan głodny". YAFUD
24.01.2013 19:48#21581
1009
Mieszkam Przy krótkiej, osiedlowej uliczce, po której NIGDY nie jeździł pług (po wszystkich innych owszem, bo są szersze i nie parkuje na nich tyle aut). Z powodu obfitych opadów śniegu postanowiłam skrzyknąć sąsiadów żeby ją trochę odśnieżyć, bo co rusz zakopywało się czyjeś auto. Sąsiedzi zgodzili się niechętnie, ale każdy wziął łopatę i do dzieła. Gdy po godzinie skończyliśmy (śnieg trzeba wynosić na skwe, bo już nie ma go gdzie zrucać pod domami)i z dumą patrzyliśmy na nasze "dzieło", na uliczkę wjechał pług. Gdyby było to możliwe sąsiedzi zabiliby mnie wzrokiem. YAFUD
24.01.2013 14:01#21587
-812
Mój chłopak ma ciężką sytuację w domu. Któregoś wieczora rozmawiałam z nim przez telefon. Do pokoju weszła moja babcia, usiadła obok (nadal trzymałam telefon przy uchu) i zaczęła lamentować, że tak jej żal tego chłopaka, że ona go tak lubi, że on taki biedny, że gdyby mogła to by mu pomogła etc. Macham jej telefonem przed oczami, na znak że z nim rozmawiam. A babcia? Wstała i wyszła ze słowami że jak będę do niego dzwonić to mam go pozdrowić. YAFUD
24.01.2013 10:00#21567
1891
Jestem mistrzynią gaf słownych, a ta historia jest najlepszym tego przykładem. Zaraz po rozstaniu z chłopakiem umówiłam się z kolegą na spotkanie, aby mu się wypłakać i wyżalić. On jednak odebrał to za randkę i kilka razy próbował mnie pocałować. Po kolejnej nieudanej próbie chciałam rzucić błyskotliwym tekstem "nie te usta będziesz całował", jednak zamiast tego powiedziałam "nie te wargi będziesz całował". Chłopak zdębiał, a ja (gdy dotarło do mnie co powiedziałam) myślałam że spalę się ze wstydu. Teraz jesteśmy zaręczeni i choć minęło sześć lat od tamtego spotkania, to do tej pory mój kochany wspomina moją "pomyłkę"z uśmiechem na twarzy. YAFUD
23.01.2013 21:50#21564
1688
Owa historia przydarzyła mi się w wakacje 2006 roku. Wieczorem, około 21, postanowiłem wyjść na miasto, gdyż był bardzo ciepły wieczór (taki spacer przed snem). Idąc ulicą, przy której znajduje się Komenda Powiatowa Policji, widzę z daleka patrol policji. Wyprzedził ich jakiś koleś z typu "dawaj kase albo wpier...". Gdy zbliżał się do mnie wyciągnął nóż. Czułem co się święci, ale nie panikowałem. Kilka lat uczyłem się sztuk walki i samoobrony, a poza tym nadchodzi patrol policji. Oczywiście ów koleś wystartował do mnie z tym nożem. Niewiele myśląc obezwładniłem go chwytem barkowo-łokciowym (podobny chwyt stosuje policja). Kiedy go tak trzymałem doszedł patrol. Wynikiem moich umiejętności i obrony własnej był wyrok 1 rok w zawieszeniu na 2 lata i 80 godzin prac społecznych, które musiałem odbyć w zakładzie psychiatrycznym. Owy patrol policji, który widział całe zajście, stwierdził, iż jestem osobą zdemoralizowaną... Wspomnę, że w szkołach miałem zachowanie wzorowe i świadectwa z paskiem. Najlepiej dać się zabić, albo co najmniej okaleczyć. I gdzie tu sprawiedliwość pytam? YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
23.01.2013 19:48#21547
993
Wchodząc do rodziny mojego męża zetknęłam się z wieloma "obyczajami", które średnio mi się podobały. Jednym z nich było nie obchodzenie Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz tego, że Wigilia jest zwyczajnym obiadem, gdzie zupą jest barszcz a na drugie karp i tyle;nie ma też zwyczaju wręczania sobie prezentów - ewentualnie dzieciom i to tylko do mniej więcej 10 roku życia (zaznaczam, że nie wynika to z biedy bo takowa nie panuje, tak jest i już). Postanowiłam to trochę zmienić i przez kilka lat kupowałam każdemu jakiś drobiazg. Po 5 latach dopięłam swego. W tym roku moi teściowie kupili prezenty wszystkim. Wszystkim oprócz mnie. YAFUD
23.01.2013 14:52#21491
873
Dzisiaj na spacerze z psem zaczepiła mnie pewna staruszka. Zapytała mnie, czy mógłbym otworzyć klapę od kontenera na śmieci i wrzucić do niego odpady tej Pani. Jako, że jest zima, klapa dosyć ciężka to postanowiłem pomóc, bo jakie inne wyjście? Wziąłem reklamówkę z odpadami, otworzyłem klapę i włożyłem je do środka. Pani mi podziękowała, powiedziała że jaka ta młodzież w tych czasach miła itp. 10 minut później kiedy wróciłem do domu z psem spostrzegłem że nie mam portfela... Zgadnijcie, kto może go teraz mieć? YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.