Poszedłem do dużego supermarketu po składniki na konkretne ciasto. Spędziłem dwadzieścia minut szukając kardamonu i ekstraktu z wanilii. W końcu skompletowałem wszystko w koszyku. Stanąłem w bardzo długiej kolejce do jedynej otwartej kasy. Kasjerka szybko zeskanowała wszystkie moje produkty. Kiedy wyciągnąłem telefon, żeby zapłacić, terminal wyświetlił błąd komunikacji. Zapasowy terminal przy sąsiedniej kasie również nie mógł połączyć się z siecią. Nie miałem przy sobie gotówki, tylko telefon. Musiałem zostawić starannie wybrane zakupy na taśmie. Wyszedłem ze sklepu z pustymi rękami i zmarnowałem godzinę. YAFUD«Poprzednia wpadkaNastępna wpadka »
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.