14.02.2012 10:32#13727
-420
Wieczorem wracając z pracy, zobaczyłem przed sobą piękną, pustą drogę i kałużę. Więc "gaz do dechy i fontanna". Niestety przez przypadek swoim wyczynem ochlapałem dwóch przechodzących chłopaków w dość młodym wieku (gimnazjum... może troszkę młodsi), których wcześniej nie widziałem bo byli ubrani w czarne kurtki, a jak wiadomo o tej porze roku wieczorem jest już ciemno. Więc zatrzymałem się w celu przeproszenia młodzieży, i gdy opuściłem już szybę i chciałem ich przeprosić, oni z kieszeni wyciągnęli po puszce o pojemności 0,33mil popularnego napoju i wrzucili do samochodu. Efekt? rozbita tylna szyba i prawa tylna boczna szyba. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54748 | 04 Maja, 2026 10:55Ajan napisał(a) komentarz | | 54688 | 03 Maja, 2026 22:21jolaw napisał(a) komentarz | | 54693 | 03 Maja, 2026 22:18jolaw napisał(a) komentarz | | 54680 | 03 Maja, 2026 19:01LILIANNA napisał(a) komentarz | | 54698 | 03 Maja, 2026 18:33LILIANNA napisał(a) komentarz | | 54680 | 03 Maja, 2026 12:56sunset napisał(a) komentarz | | 54680 | 03 Maja, 2026 10:29LILIANNA napisał(a) komentarz | | 54680 | 03 Maja, 2026 09:33sunset napisał(a) komentarz | | 54688 | 03 Maja, 2026 01:21LILIANNA napisał(a) komentarz | | 54676 | 03 Maja, 2026 01:20LILIANNA napisał(a) komentarz | | 54680 | 03 Maja, 2026 01:17LILIANNA napisał(a) komentarz | | 54736 | 02 Maja, 2026 19:02zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54730 | 02 Maja, 2026 15:12Chatgpt napisał(a) komentarz | | 54698 | 02 Maja, 2026 11:59zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54757 | 02 Maja, 2026 11:56JaWa napisał(a) komentarz | | 54707 | 01 Maja, 2026 22:12zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54748 | 01 Maja, 2026 11:26misiak1983 napisał(a) komentarz | | 54748 | 30 Kwietnia, 2026 21:55Tja napisał(a) komentarz | | 54762 | 30 Kwietnia, 2026 10:39jolaw napisał(a) komentarz | | 54748 | 30 Kwietnia, 2026 09:44szczur3& napisał(a) komentarz |
|
19.02.2011 17:13#5452
-422
Kiedy byłam mała babcia musiała mnie odebrać ze szpitala na drugim końcu Polski. Była bardzo zmęczona podróżą. Kiedy wsiadłyśmy do pociągu było strasznie tłoczno. Ludzie siedzieli nawet na korytarzu na torbach. Znalazły się wolne miejsca w przedziale z zakonnicami. Po drodze dosiadł się policjant z panem przykutym kajdankami do niego. Babcia ze zmęczenia zaczęła przysypiać. Jak to starsza babcia, niedopasowana szczęka zaczęła jej się wysuwać do przodu, przez co wyglądała jak buldog na warcie i współpasażerowie dziwnie się patrzyli. Więc zaczęłam ją budzić. Po kilku próbach dałam sobie w końcu spokój. Ale najgorsze było jak babcia przez sen kichnęła. Owa proteza z majestatycznym i głośnym "klap, klap, klap"wylądowała pod śmietnikiem na podłodze przedziału. Wybuchła salwa śmiechu policjanta i jego "towarzysza"jak i zakonnic. Zażenowana babcia nie wiedząc zbytnio co robić, wstała podniosła swoją sztuczną szczękę i niewiele myśląc wytarła ją o spódnicę, i wsadziła z powrotem do buzi... YAFUD
25.03.2012 11:01#15079
-423
Pewnego dnia jak to zawsze weszłam do łazienki żeby się umyć. w wannie było dużo wody i nie było widać dna. Weszłam i nadepnęłam na jakiś kikut. Wyskoczyłam z rykiem z wanny, poślizgnęłam się na kafelkach i przysadziłam głową w umywalkę. Po kilku minutach przeklinania, zaopatrzyłam się w gumowe rękawice i powoli weszłam powoli do wanny. Okazało się, że było to małe pokurczone mydło...YAFUD
27.04.2011 14:44#6657
-428
Rok temu mój mąż poszedł wyrzucić śmieci. Wrócił dzisiaj, a na pytanie co się z nim działo odpowiedział spokojnym głosem, że szukał kontenera. YAFUD
22.01.2012 09:54#13522
-429
Jakiś czas trenuję już boks tajski. Ostatnio na treningu byłem w parze z koleżanką, która trenuje o wiele krócej ode mnie. W połowie treningu ćwiczyliśmy na tarczach ciosy podbródkowe. Ja trzymałem tarczę, a koleżanka w rękawicach miała uderzać. Tarczę ustawiłem na wysokości mojej brody. Niestety koleżanka nie trafiła idealnie w tarczę. Dostałem z "podbródkowego"w krocze i to dość mocno. Po około 3-5 minutach zwijania się z bólu w końcu zapytałem się jak to możliwe, że aż tak nie trafiła. Zaśmiała się i odpowiedziała tylko: "Oj musisz mi wybaczyć. W końcu piątek 13tego"YAFUD
28.05.2013 10:09#24042
-430
Będąc ostatnio w Tesco i stojąc przy stoisku z wędlinami zastanawiałem się co kupić. Tak się rozglądam i kątem oka dostrzegłem pasztet. Pani mnie pyta co podać, a ja do niej bez chwili zastanowienia: "poproszę 40dag tego pasztetu z żurawia :)". Mija z dobre 20 sekund i dalej spoglądając kątem oka przeczytałem iż jest to pasztet z żurawiną. Panie przy stoisku już miały niezła bekę ze mnie, poprawiłem się i też śmiech mnie ogarnął. YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
01.09.2011 14:57#9231
-430
Wczoraj zostawiłam samochód na parkingu pod galerią i poszłam na zakupy. Po dwóch godzinkach skończyłam i udałam się w kierunku auta. Podchodząc zauważyłam wielką rysę przechodzącą przez mój samochód, której wcześniej nie było. Bez zastanowienia poszłam do ochrony zobaczyć monitoring z tego dnia aby stwierdzić kto był sprawcą. Okazało się, że mój samochód tego samego modelu i koloru stał troszkę dalej... YAFUD
31.03.2013 21:32#22764
-431
Na poranną kawkę oczekiwałam koleżanki. Zapowiedziała się, że już już, że ma jeszcze tylko 100m, żeby kawę zalewać. Na pukanie bezmyślnie otworzyłam szeroko drzwi, a za nimi... najprzystojniejszy listonosz w moim miasteczku! Dosłownie zamurowało go na dobry moment. Nic dziwnego. Na łbie miałam największe termoloki jakie posiadam, na pysku sraczkowato - zieloną maseczkę i owinięta byłam ręcznikiem w kolorze szmaty do podłogi, w celu ochrony odzieży. Gorzej już nie mogłam się zaprezentować. YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.