26.05.2013 22:41#24013
866
Sytuacja miała miejsce w tramwaju. Jadę rano do pracy, tramwaj pełny ludzi. Na jednym z siedzeń siedzi młody mężczyzna, jest przystanek, tramwaj hamuje. Część ludzi wysiada, część wsiada. Wśród wsiadających była też kobieta w średnim wieku. Stanęła obok siedzenia tego chłopaka, on wstał ustąpił jej miejsca, zachował się jak należy. Pani usiadła i od razu zwróciła młodzieńcowi uwagę, że siedzenie jest nagrzane od jego siedzenia. Gość nie wahając się ani sekundy, celnie zripostował: "dla pani potrzeb nie będę nosił w tyłku lodówki". Dla nas była to zabawna sytuacja, dla pani YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55116 | 11 Czerwca, 2026 16:38CMS napisał(a) komentarz | | 55239 | 10 Czerwca, 2026 19:28samezrp napisał(a) komentarz | | 55088 | 10 Czerwca, 2026 19:26samezrp napisał(a) komentarz | | 55239 | 10 Czerwca, 2026 18:10Ala napisał(a) komentarz | | 55097 | 10 Czerwca, 2026 14:13zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55091 | 10 Czerwca, 2026 10:29fakt napisał(a) komentarz | | 55091 | 09 Czerwca, 2026 21:25fakt napisał(a) komentarz | | 55091 | 09 Czerwca, 2026 21:03Cubkm napisał(a) komentarz | | 55109 | 08 Czerwca, 2026 15:35aquamar napisał(a) komentarz | | 6696 | 07 Czerwca, 2026 20:02rr napisał(a) komentarz | | 54933 | 07 Czerwca, 2026 19:16Przyjazna napisał(a) komentarz | | 54933 | 07 Czerwca, 2026 15:04Dziewczyna napisał(a) komentarz | | 54933 | 07 Czerwca, 2026 13:31kamil333333 napisał(a) komentarz | | 55050 | 07 Czerwca, 2026 09:09Ani napisał(a) komentarz | | 54938 | 06 Czerwca, 2026 17:52zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55038 | 05 Czerwca, 2026 22:58J G napisał(a) komentarz | | 55044 | 05 Czerwca, 2026 20:29jenerał Gordon napisał(a) komentarz | | 55037 | 05 Czerwca, 2026 17:05QUTU napisał(a) komentarz | | 54969 | 03 Czerwca, 2026 08:31Elder napisał(a) komentarz | | 55048 | 02 Czerwca, 2026 20:56RP napisał(a) komentarz |
|
22.05.2013 10:39#23911
866
W piątek, czekając na autobus, poszłam do ciucholandu i kupiłam dwie bluzki - tanio, po 10 złotych, pieniądze miałam od babci. Dzisiaj zobaczyła je moja mama. Pooglądała, podotykała i stwierdziła, że wyglądają na nowe. Wzruszyłam ramionami i uznałam, że faktycznie, wyjątkowa okazja mi się trafiła. Jednak rodzicielka na tym nie poprzestała - zasugerowała mi, że faktycznie muszą być nowe, a pieniądze na zakupy miałam od sponsora. Nie dała się przekonać, że babcia daje mi trochę pieniędzy na wydatki. Teraz rodzice myślą, że się puszczam. YAFUD
01.03.2013 19:48#22412
866
Umówiłem się na randkę w ciemno ze znajomą znajomej. Kiedy przyszła na umówione spotkanie w restauracji, spojrzała na mnie uważnie po czym powiedziała "Nie ma mowy"i wyszła. YAFUD
24.11.2012 12:03#20266
866
Psiknęłam sobie dzisiaj niechcący perfumami w oko. Piekło niesamowicie, ale po paru minutach płukania wszystko wracało powoli do normy. Pół ślepa sięgnęłam po krople do oczu, które moja siostra zostawiła na wierzchu i zakropliłam sobie oko... kroplami zapachowymi. YAFUD
19.06.2012 21:59#17076
866
Często pracuję jako hostessa. Jakiś czas temu pracowałam podczas kampanii promującej sieć Natura 2000. Pracowałam razem z drugą dziewczyną - nazwijmy ją Kasia. Naszym zadaniem było informowanie ludzi o idei całej sieci.
Byłyśmy elegancko ubrane a w dłoniach trzymałyśmy kopertówki - małe torebeczki, w których to miałyśmy schowane przypinki reklamujące tę sieć. Oprócz przypinek włożyłyśmy tam swoje telefony i inne drobne rzeczy.
Cała akcja przebiegała zgodnie z planem, kiedy skończyłam rozmowę z grupką dziewczyn, mimochodem spojrzałam w stronę Kasi, która stała do mnie tyłem. Kasia rozmawiała z gościem, który wpatrywał się w nią z wyrazem bezbrzeżnego zdziwienia na twarzy. Okazało się, że Kasia już na początku rozmowy z tym gościem wyjęła 'przypinkę' i opowiadając o idei kampanii cały czas trzymała ją w dłoni skierowanej w stronę tego faceta. Skąd zdumienie i dziwny wyraz twarzy gościa? Przypinka okazała się tamponem...YAFUD
12.09.2011 19:57#9772
866
Mieszkam na mazurach, i razem z grupą znajomych pojechaliśmy na weekend nad jezioro na tzw "weekend kawalerski". Domek w najlepszym miejscu ośrodka wypoczynkowego, hektolitry piwa, wódki i wina. Na miejscu byliśmy w Piątek ok 19 i od razu zaczęliśmy się luzować browarkami... Po jakimś czasie część z nas już wyraźnie zmęczona poszła spać, a bardziej wytrzymali poszli się kąpać nad jezioro. W sobotę rano usłyszałem historię, że naszli "trójkącik"na pomoście itp. itd. wczoraj zobaczyłem zdjęcia z pomostu mojej nagiej 17-letniej siostry (która powinna nocować tego wieczoru u koleżanki) i dwóch o wiele od niej starszych facetów... YAFUD
02.03.2011 15:04#5651
866
Dziś mój nowy facet potrącił samochodem mojego tatę. YAFUD
16.05.2014 22:13#29092
865
Zgłosiłem się do szpitala na planowaną operację kolana. Po przebudzeniu niesamowicie się zdziwiłem, że mam obandażowane kolano... oraz głowę. Podobno w trakcie zabiegu jeden z obserwujących operację stażystów zemdlał i przywalił mi solidnie głową prosto w czoło. YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
03.09.2011 21:57#9347
865
Parę dni temu, wracając do domu po kilku piwkach, zgubiłem swój portfel. Na drugi dzień, idąc rano do sklepu, zobaczyłem swoją zgubę na trawniku (gdzie w nocy załatwiałem potrzebę). Nie mogłem uwierzyć własnemu szczęściu. Podniosłem portfel i zacząłem liczyć pieniądze, aby sprawdzić czy wszystko się zgadza. Wtedy podeszło do mnie 3 dresików i po prostu zabrali mi ten portfel. YAFUD
31.08.2011 20:06#9202
865
Jakiś tydzień temu wzięłam udział w konkursie i totalnie o nim zapomniałam. Dziś zadzwonił telefon:
-Dzień dobry. Nazywam się XXX XXXXX i dzwonie z konkursu XXXXXXXX.
Odruchowo odpowiedziałam:
- Dziękuje nie jestem zainteresowana i się rozłączyłam.
Dopiero po zakończeniu połączenia doszło do mnie, że dziś jest koniec konkursu i dzwonią do zwycięzców. YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.