| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
12.03.2023 12:18 TRASH #48672
?
ми приїхали в польщу який сморід ви зробили ваші квартири старі радіатори стіни в жахливих кольорах немає килимів на стінах ні слідів печі ні де спати і цей сморід діти лежали і кричали від смороду! YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54110 | 13 Lutego, 2026 10:30Curvantez napisał(a) komentarz | | 54119 | 13 Lutego, 2026 10:18jolaw napisał(a) komentarz | | 54119 | 13 Lutego, 2026 07:23cziken napisał(a) komentarz | | 54119 | 13 Lutego, 2026 05:58Tunn napisał(a) komentarz | | 54148 | 12 Lutego, 2026 23:39czikita napisał(a) komentarz | | 54148 | 12 Lutego, 2026 22:37GallAnonim napisał(a) komentarz | | 54114 | 12 Lutego, 2026 15:19chick napisał(a) komentarz | | 54155 | 12 Lutego, 2026 12:05Curvantez napisał(a) komentarz | | 54151 | 12 Lutego, 2026 10:44chicken napisał(a) komentarz | | 54151 | 12 Lutego, 2026 10:37zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54151 | 12 Lutego, 2026 08:40cziken napisał(a) komentarz | | 54148 | 11 Lutego, 2026 20:36zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54121 | 11 Lutego, 2026 14:22czuki napisał(a) komentarz | | 54118 | 11 Lutego, 2026 14:22zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54118 | 11 Lutego, 2026 14:20zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54121 | 11 Lutego, 2026 13:50zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54118 | 11 Lutego, 2026 12:45Drag0n napisał(a) komentarz | | 54118 | 11 Lutego, 2026 11:38Curvantez napisał(a) komentarz | | 54130 | 11 Lutego, 2026 07:35Nikt napisał(a) komentarz | | 54140 | 11 Lutego, 2026 07:32Nikt napisał(a) komentarz |
|
05.03.2023 23:46 TRASH #48798
?
Jestem poetą. Postanowiłem, że zacznę publikować w internecie moje wiersze które przyćmiewają w każdym aspekcie te Mickiewicza czy słowackiego. Cóż przez wrodzoną skromność nie będę się chwalił ale jestem geniuszem. A teraz pragnę państwa zapoznać z moją wybitną twórczością z moim dziełem z moim geniuszem i intelektem przelanym na papier którego niejeden mi zazdrości.
Plaża.
Idę na plażę
Gdzie w słońcu i na piasku gorącym dupę usmażę.
Usmażę na złocisto
Co jest rzeczą oczywistą
Gdyż kolor czerwony jest zabroniony.
Chodzę bez slipów
Bo liczę na małe fiku Miku
Z umięśnionym blondynem
Którego kindybał w całym kraju słynie
Brutalnie zwiery rozrywa
Ból jak włożona w otwór pokrzywa
Ale to lubię
Dlatego idę na plażę by dupinę smażyć.
Liby tylko inne marzenie się spełni
I czarnoskóry bokser mnie wypełni swą wielką buławą
Ogromną potężną sprawą.
Dlatego idę na plażę
I w ostrym słońcu anusa smażę
Smarując obficie olejem
A z przodu w piasek leje
I mdleje z gorąca od tego słońca
Zwieracze się rozluźniają i plażę zanieczyszczają YAFUD
26.02.2023 11:23 TRASH #48650
?
Poznałem na studiach partnera. Pochodzi z Keni , wysoki dobrze zbudowany... poszliśmy do łóżka, jego kindybał był wielki ale dałem mu.... ból krew pogotowie szycie... jestem załamany nie chce go zostawiać ale nie chce też mieć co dzień swiezych ran i szwów tam gdzie słoneczko nie zagląda YAFUD
18.02.2023 10:55 TRASH #48649
?
Moja żona jest ultra religijna. Rano zaraz po przebudzeniu pół godziny modlitwy na kolanach, później modlitwa przed śniadaniem , w południe biegnie do kościoła na anioł pański, przed obiadem modlitwa , o 15 modlitwa do miłosierdzia Bożego, o 17 biegnie na wieczorną msze i później modlitwa przed kolacją i godzinna modlitwa przed snem + różaniec. W niedzielę musimy isc na każdą msze mimo , ze chciałbym pospać bo pracuje na dwa etaty od poniedziałku do soboty włącznie to nie mogę bo o 7 msza wiec o 7.30 musimy być w kościele żeby siedzieć koniecznie w 1 ławce. Później 10.30 , 15 i 18 i tak schodzi niedziela , święta to samo. Kochaliśmy się tylko raz po ciemku pod kołdrą i klasycznie oczywiście wcześniej nic więcej to było kilka lat temu i tylko po to żeby zaszła w ciążę. Zaszła od razu więc kolejnych razów nie było bo nie stać nas na kolejne dziecko tylko ja pracuje. W domu nie można przekląć, zawsze muszą być swieze kwiaty bo mieszkamy niedaleko plebanii i żona co chwilę spogląda w okno i jak tylko widzi , że idzie ksiądz to pada na kolana i całuję go po rękach. W mieszkaniu już brakuje miejsca na święte obrazki figury , krzyże itd. Synowi kupiła sutannę i gdy nie idzie do przedszkola to go przebiera i wszystkim się chwali jaki z niego będzie ładny ksiądz a może nawet papież. Zamiast gazety , książki , filmu czytamy tylko biblię i słuchamy kościelnych pieśni a żona wtedy klęczy i się modli. Do tego ubiera się w długie grube szare suknie i swetry , nigdy jej nawet nago lub w bieliźnie nie widziałem. Musiałem się wygadać. YAFUD
17.02.2023 21:03 TRASH #48639
?
Mój mąż mimo , że po 40-stce był bardzo otyły i nic o to nie dbał. Pojechałam do rodziców zawieźć leki coś im ugotować i posprzątać bo oboje rozłożyła grypa. W tym czasie mąż do naszego domu i do naszej sypialni sprowadził sobie kochankę mimo , że oddawałam mu się kiedy chciał i jak chciał.Ale kara przyszła bardzo szybko ,zmarł na zawał podczas gdy ona robiła mu feliatto. Nawet nie poszłam na pogrzeb , nie czuje żadnego żalu ani żałoby, nie uroniłam ani jednej łzy. YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
17.02.2023 21:03 TRASH #48634
?
Dziś odkryłam ze mąż kupił plastikowy kubek dwie gąbki i lateksową rękawiczkę YAFUD
07.02.2023 22:02 TRASH #48628
?
Nazywam się Kiszka. Przez całą podstawówkę gdy nauczyciele sprawdzali obecność i mówili Kiszka ? zanim zdążyłem odpowiedzieć "jestem"to cała klasa na cały głos "stolcowa". Wkońcu nawet nauczycielą tak się to wbiło w pamięć , że wołali na mnie Kiszka stolcową YAFUD