Wieczorem postanowiłem wziąć długą, relaksującą kąpiel po ciężkim dniu. Nalałem gorącej wody i dodałem dużo płynu do kąpieli. Leżałem w wannie przez pół godziny, słuchając muzyki z telefonu leżącego na pralce. Kiedy chciałem wyjść, oparłem dłoń o krawędź wanny, żeby się podnieść. Ręka ześlizgnęła się na mokrej powłoce, a ja uderzyłem brodą o kran. Rozciąłem sobie skórę na tyle głęboko, że musiałem jechać na szycie. YAFUD.«Poprzednia wpadka
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.
Obserwujesz komentarze do tego wpisu.
Nie chcesz, aby coś ci umknęło?
Dostaniesz wtedy powiadomienie jeśli pojawi się nowy komentarz do tego wpisu.