02.11.2025 19:21#53418
?
Wreszcie załapałem się na tani lot do Barcelony. Tydzień wcześniej kupiłem nowy walizę, spakowałem się na trzy dni przed. Na lotnisku okazało się, że walizka jest o 3 cm za duża na bagaż podręczny. Albo płacę 200 złotych za nadanie, albo zostawiam. Bilet kosztował mnie 80 złotych. Zapłaciłem przez zaciśnięte zęby. W Barcelonie moja walizka była ostatnia na taśmie, z wyrwanym kółkiem. Oszczędność zerowa. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54585 | 15 Kwietnia, 2026 00:13zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54574 | 14 Kwietnia, 2026 19:39samezrp napisał(a) komentarz | | 54530 | 13 Kwietnia, 2026 18:19Lechosław napisał(a) komentarz | | 54610 | 13 Kwietnia, 2026 12:07Eli napisał(a) komentarz | | 54544 | 12 Kwietnia, 2026 22:30Najka napisał(a) komentarz | | 54517 | 12 Kwietnia, 2026 14:49urząd napisał(a) komentarz | | 54564 | 12 Kwietnia, 2026 13:34samezrp napisał(a) komentarz | | 54564 | 11 Kwietnia, 2026 23:13manson napisał(a) komentarz | | 54530 | 11 Kwietnia, 2026 15:25Curvantez napisał(a) komentarz | | 54544 | 11 Kwietnia, 2026 10:43jolaw napisał(a) komentarz | | 54450 | 10 Kwietnia, 2026 22:34SWVH napisał(a) komentarz | | 54530 | 10 Kwietnia, 2026 18:15fakt napisał(a) komentarz | | 54530 | 10 Kwietnia, 2026 17:21kornick napisał(a) komentarz | | 54533 | 10 Kwietnia, 2026 09:53Uhqw napisał(a) komentarz | | 54522 | 10 Kwietnia, 2026 09:48Whqw napisał(a) komentarz | | 54555 | 10 Kwietnia, 2026 09:01Ajan napisał(a) komentarz | | 54561 | 10 Kwietnia, 2026 08:05Wkpv napisał(a) komentarz | | 54555 | 09 Kwietnia, 2026 21:56Cubaza napisał(a) komentarz | 54513 TRASH | 09 Kwietnia, 2026 16:54kfahoo napisał(a) komentarz | | 54556 | 09 Kwietnia, 2026 12:05Curvantez napisał(a) komentarz |
|
02.11.2025 14:25#53416
?
Umówiłem się z kumplem na kawę w nowej modnej kawiarni. Chciałem zapłacić telefonem, bo przecież jestem nowoczesny. Wyciągam telefon, a tam czarny ekran - bateria padła. Okej, płacę kartą. Przystawiam kartę do terminala - odmowa płatności. Kumpel też nie ma gotówki. Kelner patrzy na nas podejrzliwie. W końcu musiałem zostawić zegarek jako zastaw i biec do domu dwie przecznice dalej. Mijałem tę kawiarnię przez kolejne miesiące szerokim łukiem. YAFUD
04.11.2025 17:54#53410
?
Wreszcie zdobyłem się na odwagę i zapisałem na siłownię. Pierwszy dzień, chcę zrobić wrażenie. Ustawiłem zbyt duży ciężar na maszynie i przy pierwszym powtórzeniu puściłem głośne pierdnięcie. Totalnie głośne, niemożliwe do ukrycia. Sala była pełna ludzi. Wszyscy się odwrócili. Wyszedłem po pięciu minutach i do tej pory tam nie wróciłem, mimo że opłaciłem karnet na pół roku. YAFUD
06.11.2025 21:59#53404
?
Moja siostra poprosiła mnie, żebym przywiózł na jej ślub jej mopsa, który miał być drużbą niosącym obrączki. Miał je przyczepione do małej poduszeczki na grzbiecie. Droga była prosta, więc zatrzymałem się na chwilę na stacji benzynowej. W tym momencie pies, który nienawidzi jeździć samochodem, wykorzystał okazję. Wyskoczył przez uchylone okno i uciekł w stronę pobliskiego parku. Następną godzinę, ubrany w garnitur, biegałem po błocie, goniąc mopsa. W końcu go złapałem, ale był cały ubłocony, a poduszeczka z obrączkami zniknęła. Dotarłem do kościoła spóźniony, trzymając brudnego psa, ale bez obrączek. Siostra musiała pożyczyć pierścionek od teściowej. Obrączki znalazło dwa dni później jakieś dziecko bawiące się w parku. YAFUD
02.11.2025 10:31#53374
?
Pojechałem na wakacje nad morze. Pierwszego dnia tak się spiekłem na słońcu, że wyglądałem jak rak. Drugiego dnia padał deszcz. Trzeciego pojawiły się meduzy i zamknęli plażę. Czwartego dnia zachorowałem na anginę od klimatyzacji. Piątego dnia straciłem portfel. Szóstego złamała mi się walizka przy pakowaniu. Siódmego, w drodze powrotnej, samochód mi się zepsuł 100 km od domu. Laweta przyjechała po trzech godzinach. Kiedy w końcu dotarłem do domu, okazało się, że zostawiłem klucze w hotelu. Musiałem czekać na ślusarza do północy. Następnego dnia w pracy szef zapytał, czy dobrze wypocząłem. YAFUD
01.11.2025 13:49#53379
?
W biurze zorganizowano konkurs na najlepsze biurko. Przez tydzień sprzątałem, układałem, kupiłem nawet roślinę. W dniu konkursu przyszedł szef, spojrzał na moje biurko i powiedział, że to wzorowy przykład 'przesadnej sterylności' i przyznał nagrodę komuś, kto miał na biurku twórczy bałagan. YAFUD
02.11.2025 21:42#53366
?
Umówiłem się na randkę w restauracji. Przyszedłem punktualnie, usiadłem przy stoliku i czekałem. Po godzinie napisałem do dziewczyny, gdzie jest. Odpisała, że siedzi w restauracji i też czeka. Okazało się, że w mieście są dwie restauracje o tej samej nazwie. Kiedy w końcu dotarłem do właściwej, kelner właśnie podawał jej deser. YAFUD
02.11.2025 17:48#53359
?
Kupiłem nowy telewizor i postanowiłem sam go podłączyć. Wszystkie kable włożyłem w odpowiednie gniazda, włączyłem i… nic. Sprawdzałem wszystko przez godzinę, googlowałem rozwiązania, dzwoniłem na infolinię. W końcu żona weszła do pokoju i zapytała, czy próbowałem włączyć telewizor do kontaktu. Zapomniałem wetknąć wtyczki. YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
08.11.2025 14:12#53356
?
Żona poprosiła mnie, żebym odebrał jej sukienkę z pralni chemicznej. Dostałem numerek i pojechałem. W pralni podałem numerek, a pani wydała mi garnitur. Nie sprawdziłem, zapakowałem do samochodu i pojechałem do domu. Dopiero żona zauważyła, że to nie jej sukienka. Wróciłem do pralni – okazało się, że pomyliłem cyfrę w numerku i dostałem cudze rzeczy. YAFUD
27.10.2025 10:43#53348
?
Poszedłem do sklepu tylko po jedną rzecz - mleko, więc nie brałem koszyka. Po drodze zobaczyłem jednak awokado w promocji. Potem przypomniałem sobie, że potrzebuję chleba. I pomidorów. Skończyło się tak, że żonglowałem czterema produktami, próbując utrzymać je w ramionach. Oczywiście tuż przed kasą upuściłem pomidory, które rozbryzgały się na butach osoby stojącej przede mną. YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.