| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54502 | 02 Kwietnia, 2026 14:44Aaa napisał(a) komentarz | | 54460 | 02 Kwietnia, 2026 12:49Rozalinda napisał(a) komentarz | | 54460 | 02 Kwietnia, 2026 11:44zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54502 | 02 Kwietnia, 2026 05:57Tunn napisał(a) komentarz | | 54486 | 02 Kwietnia, 2026 00:08TQQK napisał(a) komentarz | | 54454 | 01 Kwietnia, 2026 22:22Corrado napisał(a) komentarz | | 54454 | 01 Kwietnia, 2026 20:52jolaw napisał(a) komentarz | | 54466 | 01 Kwietnia, 2026 19:23Corrado napisał(a) komentarz | | 54476 | 01 Kwietnia, 2026 19:21Corrado napisał(a) komentarz | | 54466 | 01 Kwietnia, 2026 18:18Ariadna napisał(a) komentarz | | 54476 | 01 Kwietnia, 2026 17:23hankmoody napisał(a) komentarz | | 54474 | 31 Marca, 2026 11:06to fakt napisał(a) komentarz | | 54445 | 31 Marca, 2026 11:04to fakt napisał(a) komentarz | | 54445 | 31 Marca, 2026 00:49Noich*j napisał(a) komentarz | | 54484 | 30 Marca, 2026 15:53norman napisał(a) komentarz | | 54445 | 30 Marca, 2026 10:58tacyt napisał(a) komentarz | | 54445 | 30 Marca, 2026 10:30Grejon napisał(a) komentarz | | 54427 | 30 Marca, 2026 10:24Vpqu napisał(a) komentarz | | 54427 | 30 Marca, 2026 09:36panda napisał(a) komentarz | | 54427 | 29 Marca, 2026 08:55Asd napisał(a) komentarz |
|
11.12.2010 11:46 TRASH #4450
?
DZIŚ POSTANOWIŁAM ZRZUCIĆ Z BALKONU KUPĘ MOKREGO ŚNIEGU.POPROSIŁAM MAMĘ, KTÓRA OPIEKOWAŁA SIĘ MOJĄ 4 LETNIĄ CÓRKĄ ŻEBY PRZYMKNĘŁY DRZWI OD BALKONU, BO NA DWORZE ZIMNO I WIEJE DO POKOJU. NIE ZAUWAŻYŁAM NIESTETY ŻE ZAMKNĘŁY DRZWI NA KLAMKĘ. KIEDY SKOŃCZYŁY ZABAWĘ PRZENIOSŁY SIĘ DO INNEGO (ALE NIE TAK ODLEGŁEGO POKOJU), CZEGO ZAJĘTA ZRZUCANIEM TON ŚNIEGU NIE ZAUWAŻYŁAM. KIEDY ODSTAWIŁAM ŁOPATĘ I POCAŁOWAŁAM KLAMKĘ, ZACZĘŁAM WALIĆ W DRZWI, BO STAŁAM W GUMOWYCH BALETKACH( WIEM,ŻE TO GŁUPIO TAK ODŚNIEŻAĆ ALE W KOŃCU WYSZŁAM TYLKO NA CHWILKĘ), POTEM CZEKAŁAM JAK GŁUPEK PRZEZ PÓŁ GODZINY NA BALKONIE, A NA KONIEC MAMA MI POWIEDZIAŁA: OCZYWIŚCIE SŁYSZAŁAM JAK WALISZ, MYŚLAŁAM ŻE WALCZYSZ ZE ŚNIEGIEM. KOCHAM ZIMĘ. YAFUD
11.12.2010 10:27 TRASH #4449
?
Okropnie zależało mi na koncercie we Wrocławiu. Namawiałem rodziców, zbierałem na pociąg, uważałem na siebie i w ogóle wszystko. W końcu ich przekonałem, słyszę TAK. Radość nieopisana, bilety kupione przez znajomą na miejscu, spakowany jestem, idę spać.
Rano ubieram się, jem śniadanie i słyszę, że nigdzie nie pojadę, bo śnieg pada.
To był specjalny koncert z utworami, których już nigdy nie usłyszę na żywo. YAFUD
11.12.2010 10:00 TRASH #4448
?
Dzisiaj oglądałam "Anię z Zielonego Wzgórza". Główna bohaterka waliła właśnie jakieś smęty, że jej życie to katorga przepełniona bólem, itp., kiedy do pokoju wszedł mój tato. Posłuchał chwilę Ani, i powiedział: "O, Lulu!"Lulu to ja... YAFUD
11.12.2010 08:14 TRASH #4447
?
Wracam po paru piwkach w nocy do domu i widze jak jakis kark oklada chudziutkiego murzynka a ten sie drze jak diabli. odezwala sie we mnie polska ,ulanska fantazja i lu napastnika az z butow wyskoczyl a tu nastepny i wywiazala sie bojka ...murzynek (diler)uciekl,,ja czekam na sprawe za pobicje policjantow.YAFUD
10.12.2010 21:45 TRASH #4446
?
Dziś razem z kumplami miałem pierwszy raz iść na piwko (mam 14 lat). Kiedy zrobiliśmy zrzutkę koledzy wybrali mnie, abym poszedł do sprzedawczyni i kupił. Już zacząłem mówić "Poproszę cztery żubry..."gdy nagle pani ekspedientka wydała mi się jakaś znajoma. To była moja mama. Chciała mi kupić Play Station 3 pod choinkę, więc zaczęła pracować w sklepie. Chyba nici z prezentu - na razie szlaban na kompa. YAFUD
10.12.2010 19:48 TRASH #4445
?
Byłem w sypialni.Nagle słychać szum lejącej się wody,w panice szukam pęknietego kaloryfera.Zapomniałem o wygaszaczu z wodospadem... YAFUD
10.12.2010 19:31 TRASH #4444
?
Mieszkam w domu jednorodzinnym, przed którym mamy staw. Pewnego dnia, przyszedł do nas starszy sąsiad i powiedział, abyśmy "wyłączyli symulator żabiego kumania, bo nie może w nocy spać". dodał także, że wie,iż jest to symulator, bo "zawsze włącza się o 18". YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
10.12.2010 18:24 TRASH #4442
?
Jestem niepełnoletni. Grałem z kolegami w restauracji na maszynach, wszedł policjant i poszedł kupić zapiekanke na wynos. My oczywiście szybko wyszliśmy. Obserwowaliśmy gdzie pójdzie. Ukazało się, że po drugiej stronie budynku siedzą sobie w aucie i wpiepszają te zapiekanki. Poszliśmy z powrotem dograć. Długo nie posiedzieliśmy bo nas wyrzuciła jakaś babka. Poszliśmy za budynek, nie wiedzieliśmy że dalej tam są. Poprosili żeby podejść... Spisali nas;P YAFUD
10.12.2010 18:24 TRASH #4441
?
jak uczyłem się jeszcze w szkole był taki kumpel który stale wyjadał z plecaków kanapki. więc kiedyś wraz z kumplami dodaliśmy do kanapek środek na przeczyszczeni. po zjedzeniu kanapek, kumple pozajmowali wszystkie toalety, kiedy już prawie nie mógł wytrzymać wkroczyłem ja i wbiłem w w dupę szpilkę mina jego bezcenna. z jednej strony mu ulżyło z drugiej widziało to wiele osób i nauczycieli. YAFUD