| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
22.09.2010 12:59 TRASH #3557
?
Wykonałem dziś telefon w sprawie wynajmu pokoju. bardzo miła kobieta powiedziała: 'niech pani zadzwoni jutro, umówimy się, będzie można obejrzeć'. Jestem chłopakiem i właśnie wybieram się na studia. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55010 | 29 Maja, 2026 17:35Ala napisał(a) komentarz | | 54949 | 27 Maja, 2026 22:41Yu napisał(a) komentarz | | 54964 | 27 Maja, 2026 22:19jolaw napisał(a) komentarz | | 54949 | 27 Maja, 2026 18:28Bub napisał(a) komentarz | | 54949 | 27 Maja, 2026 18:11zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54949 | 27 Maja, 2026 17:01Bub napisał(a) komentarz | | 54698 | 27 Maja, 2026 16:57Bub napisał(a) komentarz | | 54698 | 27 Maja, 2026 14:52Bob napisał(a) komentarz | | 54942 | 27 Maja, 2026 13:49Ewa napisał(a) komentarz | | 54949 | 27 Maja, 2026 10:27zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54964 | 27 Maja, 2026 09:52Ziom napisał(a) komentarz | | 54964 | 27 Maja, 2026 01:02zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54967 | 26 Maja, 2026 21:50jolaw napisał(a) komentarz | | 54980 | 26 Maja, 2026 21:44jolaw napisał(a) komentarz | | 54980 | 25 Maja, 2026 21:08kamil333333 napisał(a) komentarz | | 54980 | 25 Maja, 2026 16:54jolaw napisał(a) komentarz | | 54923 | 25 Maja, 2026 06:13Bakunas napisał(a) komentarz | | 54992 | 24 Maja, 2026 22:30Hdhevdb napisał(a) komentarz | | 54923 | 24 Maja, 2026 22:27Fbjd xb napisał(a) komentarz | | 15955 | 24 Maja, 2026 22:25Bfhevdh napisał(a) komentarz |
|
22.09.2010 01:46 TRASH #3555
?
Kiedyś moja kumpela zapomniała obuwia zmiennego do szkoły.. Mojej siostry nie było w ten dzień w szkole, więc pomyślałam, że pożyczymy z szatni jej buty... Wszystko było OK, do czasu gdy do klasy wszedł dyrektor z koleżanką mojej siostry, która sprawdzała wszystkim buty.. okazało się, że kumpeli dałam buty tej dziewczyny, a nie od siostry... obie miały takie same pary. wylądowałyśmy na dywaniku u dyrektora.. YAFUD
22.09.2010 01:42 TRASH #3554
?
Chłopak ze mną zerwał, bo byłam zazdrosna o jego koleżankę z studiów... Zrobił ze mnie w otoczeniu psychicznie zazdrosną dziewczynę.. Po roku dowiedziałam się, że on mnie ok. pół roku przed zerwaniem z nią zdradził i miałam dobre przeczucia.... YAFUD
22.09.2010 01:39 TRASH #3553
?
Chciałam kupić sobie w centrum handlowym Pikantnego KurczakBurgera. W tym centrum McDonalds jest obok KFC. Poszłam do KFC i powiedziałam kasjerce co chcę. Ona dziwnie się na mnie popatrzyła i powiedziała: "ale to obok..."i pokazała na lewo.... pomyslałam, że ona nie podaje tych kanapek i stanełam w kolejce obok do innej kasjerki z KFC... Na moje zamówienie kasjerka znów dziwnie spojrzała na mnie, wskazała na szyld u góry i powiedziala "KFC".... kasjerka, która pierwsza mnie obsługiwala patrzyła na mnie jak na idiotkę... zorientowalam się, że miałam iść do Mc Donalda;P odechciało mi się jeść :) YAFUD
22.09.2010 00:33 TRASH #3551
?
Niemiecki supermarket. Stoję sobie w kolejce do kasy, a za mną dość otyły facet i dwie plotkujące polki. Nagle jedna mówi na cały głos do drugiej pokazując na stojącego przed nimi grubasa "ale ci niemcy grubi"
Na co "Niemiec"się odwraca, patrzy na nią pogardliwym wzrokiem i wypala "Ale te polki brzydkie"
laskom odjęło mowę YAFUD
21.09.2010 21:53 TRASH #3550
?
Wczoraj przyjechała moja ciocia.
Myślałam,że nie ma nic gorszego od tego że chodzi się kąpać ok 22:30 i na caly dom "ŚPIEWA"<przynajmniej ona tak sądzi>kiedy ja próbuje zasnąć mając na 6:00 na bardzo ważny egzamin.Myliłam się.
Postanowiła jeszcze pooglądać telewizor a poniewarz jest troche głuch pusciła film na cały legulator a ja mam pokój obok.Miłych snów... YAFUD
21.09.2010 20:49 TRASH #3538
?
Byłem na spływie kajakowym. Płynęli koło mnie moi. Wszystko, było fajnie do póki się nie wywrócili bo ich kajak się wywrócił i zawadzili o mój chciałem ratować sytuację wiosłem. Niestety pogorszyłem sprawę wywrócił się kajak i zgubiłem wiosło na dodatek byłem mokry i zmoczyły mi się rzeczy razem z komórką.YAFUD
21.09.2010 20:49 TRASH #3537
?
Byłem na spływie kajakowym. Płynęli koło mnie moi. Wszystko, było fajnie do póki się nie wywrócili bo ich kajak się wywrócił i zawadzili o mój chciałem ratować sytuację wiosłem. Niestety pogorszyłem sprawę wywrócił się kajak i zgubiłem wiosło na dodatek byłem mokry i zmoczyły mi się rzeczy razem z komórką.YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
21.09.2010 13:56 TRASH #3529
?
Przeczytałem o 33 letniej babci i zmotywowało mnie to do opisania mojego przypadku. Mam 20 lat. Moja Matka 52. Nigdy na tematy dotyczące pieniędzy nie żartuje, a powiedziała że jak będę miał dziecko przed 32 rokiem życia, to mnie wydziedziczy*. Jako dodatkowe wymagania dorzuciła na szczęście tylko: partnerka ze średniozamożnej bądź zamożnej rodziny, przynajmniej dwa lata młodsza ode mnie, ale nie więcej niż pięć, bo *. Cóż... Dobrze, że imienia, nazwiska i koloru włosów nie wybrała... A ja coś czuję, że całkiem możliwe, że spadek przejmie ktoś inny... YAFUD
21.09.2010 13:56 TRASH #3528
?
Przeczytałem o 33letniej babci i zmotywowało mnie to do opisania mojej sytuacji. Mam 20 lat. Moja Matka 52. Nigdy na tematy dotyczące pieniędzy nie żartuje, a powiedziała że jak będę miał dziecko przed 32 rokiem życia, to mnie wydziedziczy*. Jako dodatkowe wymagania dorzuciła na szczęście tylko: partnerka ze średniozamożnej bądź zamożnej rodziny, przynajmniej dwa lata młodsza ode mnie, ale nie więcej niż pięć, bo *. Cóż... Dobrze, że imienia, nazwiska i koloru włosów nie wybrała... A ja coś czuję, że całkiem możliwe, że spadek przejmie ktoś inny... YAFUD