| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
29.03.2010 20:50 TRASH #1480
?
Pierwszy raz od 11 lat nie zapłaciłam ubezpieczenia w szkole, bo doszłam do wniosku że nic mi sie nigdy nie stało to teraz mi też sie nie stanie. Dzień, po końcu terminu wpłacania, spadło na mnie wielkie okno, (na szczęście) delikatnie mnie kalecząc po twarzy, i po rękach którymi zdołałam się zasłonić. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54753 | 27 Kwietnia, 2026 17:08wklejka napisał(a) komentarz | | 54753 | 27 Kwietnia, 2026 17:02dr demon napisał(a) komentarz | | 54638 | 27 Kwietnia, 2026 15:39Bobik napisał(a) komentarz | | 54638 | 27 Kwietnia, 2026 14:22QUKW napisał(a) komentarz | | 54752 | 27 Kwietnia, 2026 14:18THRQ napisał(a) komentarz | | 54753 | 27 Kwietnia, 2026 14:04wklejka napisał(a) komentarz | | 54753 | 27 Kwietnia, 2026 13:46dr demon napisał(a) komentarz | | 54638 | 26 Kwietnia, 2026 21:38Creator napisał(a) komentarz | | 54718 | 26 Kwietnia, 2026 20:14Bobik napisał(a) komentarz | | 54726 | 26 Kwietnia, 2026 18:00samezrp napisał(a) komentarz | | 54727 | 26 Kwietnia, 2026 14:00sam napisał(a) komentarz | | 54718 | 26 Kwietnia, 2026 10:27Tricksteros napisał(a) komentarz | | 54732 | 25 Kwietnia, 2026 10:00Hxhshd napisał(a) komentarz | | 54718 | 25 Kwietnia, 2026 09:33co robi nasz Bobik napisał(a) komentarz | | 54710 | 25 Kwietnia, 2026 09:22zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54718 | 24 Kwietnia, 2026 23:17Tricksteros napisał(a) komentarz | | 54714 | 24 Kwietnia, 2026 20:55Anton napisał(a) komentarz | | 54616 | 23 Kwietnia, 2026 21:14Ustw napisał(a) komentarz | | 54648 | 23 Kwietnia, 2026 17:23samezrp napisał(a) komentarz | | 54676 | 23 Kwietnia, 2026 14:39kfahoo napisał(a) komentarz |
|
29.03.2010 19:43 TRASH #1478
?
Zostawiłem komputer włączony na chwile, żeby pójść do kuchni po jakąś przekąskę. Kiedy wróciłem zastałem ojca uderzającego losowo w klawisze. Kiedy mnie zobaczył spytał: "czemu klawiatura nie działa?", spytałem co nie działa i co chciał zrobić, odpowiedział:"a tak sobie naciskam". Efekt: przerwane połączenie internetowe i zamknięty plik. Od godziny ściągał się film, a plik który został zamknięty to niezapisany referat na jutro. Jest 01:00, a jutro muszę wstać o 6:00. YAFUD
29.03.2010 18:22 TRASH #1477
?
Pojechałem z klasą na wycieczkę szkolną do Aqua Parku.Oczywiście na początek wszyscy pobiegliśmy do przebieralni przebrać się na basen.Dwaj moi koledzy po tym jak owineli się ręcznikami wyszli i zostawili drzwi otwarte.Ja natomiast chowałem dopiero ubrania do szafki i nie zauważyłem,że zamykając szafkę to przytrzasnąłem kawałek ręcznika i ruszyłem w stronę drzwi pech chciał,że akurat obok drzwi przechodziły przebrane już koleżanki i zobaczyły mnie całego nago :( YAFUD
29.03.2010 15:41 TRASH #1476
?
ostatnio chodziłam z baardzo przystojnym chłopakiem .. później z nim zerwałam . on też juz nie chce ze mna być . kiedy chcemy z moja przyjaciółką zaprosić go na dwór , on uważa , że ja nie moge sie pogodzić z tym ze on mnie już nie chce .. wcale tak nie jest . poprostu chce nadal się z nim kolegować ale on uważa że nadal mi na nim zależy . dzsiaj spotkaliśmy sie to powiedział swojemu koledze ze jestem natrętna i że nie moge się pozbierać po rozstaniu . ja poprostu chciałam wyśluchac jego wytłumaczenia . ldaczego już nie chce ze mną być . Wczoraj napisał mi to na gg ale widocznie jest takim tchórzem że nie ma odwagi powiedzieć mi tego prosto w oczy ... YAFUD
29.03.2010 15:40 TRASH #1475
?
Pewnego dnia byłem na spotkaniu ze znajomymi. Wszystko w porządku, ale stoimy w małych grupkach. Rozmawiam z koleżanką. Niebawem przychodzi jej chłopak, który żegna się ze mną i z nią. Swojej dziewczynie też podał dłoń i poszedł. Ja uśmiechnięty rzekłem: "Zawsze mnie śmieszy, kiedy jesteście wobec siebie tak oficjalni". Ona spojrzała na mnie poważnie i powiedziała: "Już nie jesteśmy razem". YAFUD
29.03.2010 11:32 TRASH #1473
?
Przeglądając pewien Serwis ogłoszeniowy w poszukiwaniu psa, natknąłem się na anons pewniej dziewczyny, która poszukiwała miejsca gdzie mogła by poćwiczyć wokal do konkursu muzycznego. Pomyślałem o moim samotnym współlokatorze który ostatnio rozstał się z dziewczyną sam jest muzykiem a brakowało mu ?kobiety?. Napisałem więc do niej podając jego numer telefonu. Na drugi dzień po powrocie do domu z pracy odkryłem że posprzątał on cały dom i przygotował się do ?nauki? licząc że zabawi się z dziewczyną z ogłoszenia, ewentualnie pozna jej koleżanki w wiadomym celu. Okazało się że o umówionym czasie przyszła autorka, która wcześniej nie nadmieniła że jest niepełnosprawna (bezwładne ręce i protezy nóg).. musiał wnieść ją na plecach na pierwsze piętro domu o reszcie nawet nie myślał. Kolega obraził się twierdząc że zrobiłem to celowo dla niesmacznego żartu. YAFUD
28.03.2010 22:48 TRASH #1472
?
Pewnego razu zdesperowana niechcący wysłałam do kolegi smsa 'kocham Cie i zależy mi na Tobie' .. niestety w jakiś 15 kopiach. Wyśmiał mnie. YAFUD
28.03.2010 22:48 TRASH #1471
?
Byłam z mamą na zakupach.
Zauważyłam swoją koleżankę.
Przywitałam się.
Stała z tatą.
Po chwili on się zapytał, czy nie pójdę z moją babcią i z nimi się czegoś napić.
Niestety, mama usłyszała. YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
28.03.2010 22:47 TRASH #1470
?
Dzisiaj leciał sobie ptak i się potknął. YAFUD
28.03.2010 12:41 TRASH #1469
?
Kocham technologię. Wczoraj wieczorem przestawiłem zegarek żeby nie zaspać. Niestety zapomniałem, że mój telefon ma włączoną funkcje zmiany czasu z zimowego na letni. Stałem na dworcu godzinę... YAFUD