05.12.2010 15:47#4340
1417
Obchodziliśmy na nowym mieszkaniu drugie urodziny córki. Przyszli chrzestni. Po pewnym czasie pochwaliłam się kajdankami znalezionymi w piwnicy, po poprzednich lokatorach. Kajdanki były bez kluczyka. Gdy nałożyłam je na przegub, mąż zatrzasnął mi je na ręce. Po bezskutecznych próbach uwolnienia mąż zadzwonił do dyżurnego policji. Ten stwierdził, że podjedzie patrol, który znajduje się najbliżej nas i je otworzą. Zjawiło się dwóch panów, którzy mieli klucze do"hiszpanek". Potem dojechało dwóch kolejnych, którzy mieli kluce do "angielek". Kajdanki nie chciały się otworzyć, więc w asyście czterech rosłych policjantów udałam się do dużej "suki". Pojechaliśmy do straży pożarnej, gdzie rozbawiona ekipa strażaków ("Nieźle się zabawiacie na patrolu") wybawiła mnie z kłopotu. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55201 | 20 Czerwca, 2026 23:45fakt napisał(a) komentarz | | 55257 | 20 Czerwca, 2026 16:08samezrp napisał(a) komentarz | | 55201 | 20 Czerwca, 2026 01:46jolaw napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 07:03kamil333333 napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 06:57Asd napisał(a) komentarz | | 55175 | 18 Czerwca, 2026 19:51zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55207 | 18 Czerwca, 2026 17:44Ala napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 12:33fakt napisał(a) komentarz | | 55223 | 18 Czerwca, 2026 09:43Przyjazna napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 00:52jolaw napisał(a) komentarz | | 55275 | 17 Czerwca, 2026 20:38Fruczak napisał(a) komentarz | | 55271 | 17 Czerwca, 2026 15:53Fruczak napisał(a) komentarz | | 55216 | 17 Czerwca, 2026 15:51Fruczak napisał(a) komentarz | | 55276 | 17 Czerwca, 2026 08:45zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 22:07Ipak napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 16:31Beton Baton napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 14:33zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55226 | 16 Czerwca, 2026 14:28zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55217 | 16 Czerwca, 2026 14:24zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 09:42kpr. Jesionak napisał(a) komentarz |
|
04.12.2010 23:00#4336
777
Dziś rano po odśnieżeniu samochodu (-12st., zapomniałem rękawiczek), postanowiłem co nieco uprzątnąć bagażnik - nazbierały się tam jakieś butelki po napojach, gazetki reklamowe, itp. duperele. Po wygarnięciu wszystkiego (no, mniej więcej) poszedłem z pełnymi rękami wyrzucić zebrane śmieci do kontenera kilka metrów dalej. Wróciłem zadowolony do auta, zacząłem szukać kluczyków i po chwili zorientowałem się, że chyba wylądowały w kontenerze... Nic tak nie podnosi z rana ciśnienia jak nurkowanie w śmierdzącym kontenerze na śmieci. YAFUD
04.12.2010 14:49#4332
848
Dziś rano gdy jechałem do pracy dostałem od siostry SMS o treści: "Pada mi bateria będę pod numerem 605******, zadzwoń szybko - bardzo się boje!!!"Natychmiast zadzwoniłem pod ten numer... i dodzwoniłem się do Radia Maryja. Siostra chciała mi poprawić humor, ale nie było mi do śmiechu kiedy ze zdziwienia zbyt późno zareagowałem i wjechałem w tył samochodu przede mną. YAFUD
03.12.2010 22:32#4331
690
Wczoraj gotowałem budyń. Kiedy skończyłem, nalałem budyniu do trzech misek i - by szybciej ostygły - postanowiłem postawić je na zewnątrz, na parapecie. Na dworze 7 stopni na minusie i śnieg, ale pomyślałem, że szybciej będę mógł go zjeść. Postawiłem miski na mocno ośnieżonym parapecie i odczekałem 5 minut. Za oknem, owszem stały miski, ale puste. Smakosz nie zostawił mnie z niczym - obok leżała kartka: "Dzięki - pyszne". YAFUD
03.12.2010 21:18#4329
-581
Wiecie jak to jest pracować na Izbie przyjęć i dostać grypę jelitową? YAFUD
03.12.2010 14:27#4322
261
Robiłam dziś przelewy internetowe. Nie zauważyłam i wysłałam operatorowi sieci tysiaka więcej. Odzysk - co najmniej 2 tyg. Już się cieszę na święta. YAFUD
02.12.2010 22:37#4321
704
Kolega z biura wybierał się dziś do firmowej księgowej (biuro rachunkowe na drugim końcu miasta), nie chciało mi się brnąć w śniegu, więc zapytałam czy mnie podrzuci ? też miałam sprawę do księgowej. Pojechaliśmy razem. Chcąc być miła pozwoliłam mu jako pierwszemu rozliczyć się z księgową. Jakie było moje zdziwienie gdy wyszłam a ani jego ani auta nie było. Pomyślałam, że pojechał do sklepu albo coś szybko załatwić. Czekałam na niego dłuższą chwilę. Kiedy chciałam do niego zadzwonić zorientowałam się, że zbierając się w pośpiechu nie zabrałam z biura komórki. Gdy dotarło do mnie że "kolega"zapewne nie wróci, postanowiłam pójść na tramwaj. Żaden nie przyjechał, bo ktoś zatarasował samochodem tory. Musiałam wracać do firmy pieszo. Padał śnieg. Chodniki były nie odśnieżone. Gdy wróciłam do pracy ? szef wkurzony pytał gdzie byłam tak długo. Poszłam bez słowa do Kolegi - dopiero gdy stanęłam w jego drzwiach dotarło do niego, że o czymś zapomniał - o mnie!!! YAFUD
02.12.2010 21:37#4320
1650
Poszłam do kosmetyczki. Gdy wróciłam mąż powiedział "A nie mówiłem, że w poniedziałki nieczynne?"YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
02.12.2010 14:40#4313
667
Miałem dziś ważny dzień na uczelni. Niestety, zaczął ostro padać śnieg, a mieszkam 30 km od uniwerku. Autobusu nie było widać przez godzinę. W końcu jeden przyjechał - do innego miasta. Uznałem, że przez ten śnieg autobusy mogą omijać mój przystanek, ruszyłem więc pieszo na wcześniejszy. Po drodze minęły mnie dwa pojazdy. Jednym z nich była odśnieżarka, która beztrosko zasypała mnie w śniegu po kolana, a drugim - rzecz jasna - autobus...YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.