| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
21.09.2025 13:00 TRASH #52526
?
Poszłam do supermarketu w moich nowych, pięknych szpilkach. Próbowałam iść z gracją między alejkami, ale poślizgnęłam się na rozlanym soku i wykonałam coś pomiędzy nieudanym tańcem a desperackim machaniem rękami. Wszyscy wokół odwrócili się, żeby popatrzeć, jak niezdarnie próbuję odzyskać równowagę. Jakby tego było mało, przewróciłam jeszcze całą wystawkę przecenionych przekąsek. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54969 | 03 Czerwca, 2026 08:31Elder napisał(a) komentarz | | 55048 | 02 Czerwca, 2026 20:56RP napisał(a) komentarz | | 55046 | 02 Czerwca, 2026 20:53Resley Pelvis napisał(a) komentarz | | 55046 | 02 Czerwca, 2026 19:42zdziwiony napisał(a) komentarz | | 54960 | 02 Czerwca, 2026 14:27Pu napisał(a) komentarz | | 55029 | 02 Czerwca, 2026 11:19fakt napisał(a) komentarz | | 54960 | 02 Czerwca, 2026 09:06jolaw napisał(a) komentarz | | 55048 | 02 Czerwca, 2026 06:50Fredzel napisał(a) komentarz | | 54976 | 01 Czerwca, 2026 19:06jolaw napisał(a) komentarz | | 55025 | 01 Czerwca, 2026 15:49zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55016 | 01 Czerwca, 2026 03:05Wysryw napisał(a) komentarz | | 55048 | 31 Maja, 2026 14:31Tricksteros napisał(a) komentarz | | 55027 | 31 Maja, 2026 11:13jolaw napisał(a) komentarz | | 55048 | 31 Maja, 2026 08:54Adam napisał(a) komentarz | | 55004 | 30 Maja, 2026 15:05jolaw napisał(a) komentarz | | 55007 | 30 Maja, 2026 11:24fakt napisał(a) komentarz | | 55007 | 30 Maja, 2026 10:49zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55007 | 30 Maja, 2026 10:26fakt napisał(a) komentarz | | 55020 | 30 Maja, 2026 10:24fakt napisał(a) komentarz | | 55015 | 30 Maja, 2026 10:21fakt napisał(a) komentarz |
|
24.08.2025 12:36 TRASH #52480
?
Szef przyszedł do mnie z konkretną prośbą: poprosił o moje CV. Zapytałam, po co mu ono, a on odpowiedział: „Bo już nie pamiętam, dlaczego cię w ogóle zatrudniłem.” YAFUD
10.08.2025 07:03 TRASH #52592
?
Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo oszczędni. Oszczędzamy każdy grosz a wydanie nawet złotówki (nie tej przysłowiowej) jest szczegółowo omawiane analizowane i kilkukrotnie przedyskutowane. Prądu nie używamy praktycznie wcale, kładziemy się spać gdy robi się ciemno a gdy wstajemy od jesieni do zimy i jest na zewnątrz ciemno to świeci jeszcze uliczna latarnia za oknem. Generalnie okres jesienno zimowy jest straszny bo co parę dni trzeba zjeść czy napić się czegoś ciepłego i przynajmniej z raz w miesiącu wykąpać się w ciepłej wodzie i na święta umyć głowę pozatym trzeba nieraz na noc troszkę napalić gdy za oknem poniżej -15 całe szczęście takie mrozy są już rzadkością. Żywność staram się brać z kontenerów przed marketami chyba, że nic nie ma to szukam na śmietnikach, parapetach murkach itd czasem znajdzie się jakiś kawałek bułki czy zapiekanki. Raz na dworcu znalazłem 1/3 hot doga co prawda już zimny i bułka twarda ale pochłonąłem go w jeden chwili ciesząc się z tak darmowej okazji. Wyjątkowo gdy przez parę dni nic nie ma i głód robi się naprawdę poważny to kupuje czerstwy mały chleb z niemałym bólem serca i targowaniem się żeby jeszcze parę groszy urwać. Wodę pobieram z pobliskiego hydrantu więc mam za darmo. Ubrania biorę z tych kontenerów, gorzej z obuwiem ale to nieraz znajdzie się na śmietniku. Z toalety staram się nie korzystać żeby nie płacić za kanalizację, kupę robię w pracy, w niedzielę staram się wstrzymywać do poniedziałku, sikam na podwórku. Chodzę głównie na piechotę mam też rower ale korzystam z niego w wyjątkowych sytuacjach bo szkoda. Kiedyś miałem samochód fiata pandę ale sprzedałem bo opłaty i paliwo to straszne koszty nie mówiąc już o jakiś awariach. Po drugie mam spokój fałszywych kumpli, kutw i skner. Kiedyś mnie namówili żeby jechać na pizzę aż 10 km dalej. Pojechaliśmy w 5 zjedliśmy ja mówię że nie dokładam się bo ich zawiozłem pozostała 4 zgodnie stwierdziła że ok. Wróciliśmy na nasze osiedle i teraz rozliczenia jako, że to kumple to policzyłem ich ulgowo po 200 zł od łebka za podróż plus 25% każdy za moją osobę bo jednak dla samochodu to ciężej więcej pali itd, do tego + 10% za zużycie podzespołów na pokonanie tej trasy, +25% za opony które się jednak zawsze trochę przydarły, +5% za olej i inne płyny których ubyło i stopień zużycia przez tą przejechana trasę + 60 % kosztów od łebka za wygniecione fotele i +80% asekuracji gdyby któryś w fotel się spierdział chytre skąpe kutwy nie chciały zapłacić więc wezwałem policję. Stwierdzili, że nie mogą podjąć działań i mamy to załatwić między sobą. Do dziś mi nie zapłacili chytrusy. Na zakończenie chce powiedzieć, że zarabiam sporo więcej niż przeciętny Kowalski ale liczę każdy grosz, uwielbiam gdy wchodzi przelew i strasznie cierpię aż mnie skręca nawet gdy muszę coś kupić nawet za 1grosz. Ostatnio musiałem wykupić lekarstwa za 500 zł o mało nie dostałem zawału gdy mnie podliczyła w aptece YAFUD
10.08.2025 07:03 TRASH #52737
?
Od dziesięciu lat mieszkam na osiedlu dla bezdzietnych w bloku. Miałam dobre relacjez sąsiadami.
Niestety zaszłam w ciążę. Nie było mnie stać na przeprowadzkę więc zostałam na tym samym osiedlu.
Minęło dziewięć miesięcy i urodziło się moje dziecko. Zaczęły się nocne płacze które zaczęły przeszkadzac sąsiadom. Dlaczego oni nie rozumieją ze jak jest małe dziecko to będą nocą płacze?
Czarę goryczy przelało gdy moje dziecko zaczęło biegać. Sąsiady zażądali abym się wyprowadziła gdyż to jest osiedle dla bezdzietnych. Ja im tłumaczę że nie mam dokąd i za co się przeprowadzić. Poza tym prawo nie zabrania mieć dziecka w mieszkaniu. Po prostu sąsiady muszą się przyzwyczaić do mojego dziecka.
Sąsiedzi obecnie są do mnie nastawieni wilkiem. Nie odzywają się ani nie odpowiadają na moje dzień dobry. Są nieuczciwi. Nie wierze w to że moje dziecko generujeim hałas. Przecież bieganie dziecka jest takie miłe. YAFUD
10.08.2025 07:03 TRASH #52704
?
Podczas rodzinnego obiadu babcia opowiadała o swojej młodości i przez pomyłkę (mam nadzieję!), zamiast "flirtowałam z przystojnym oficerem", powiedziała "torturowałam przystojnego oficera". Wszyscy zamarli, a dziadek nerwowo zaczął kroić kotleta. YAFUD
10.08.2025 07:03 TRASH #52469
?
Mijają dwa lata, odkąd razem z chłopakiem stwierdziliśmy, że nie będziemy aplikować o pracę, bo chcemy „realizować swoje marzenia”. Obecnie jesteśmy bezrobotni i sfrustrowani, a nasi znajomi zarabiają na tyle dobrze, że kupują domy, samochody, jeżdżą na drogie wakacje, itd. YAFUD
22.06.2025 11:22 TRASH #52290
?
Wysłałam SMS-a do przyjaciółki, żeby ponarzekać, jak tragicznie przebiega moja randka. Nazwałam faceta, z którym byłam, „skończonym kretynem”. Dopiero po chwili zauważyłam, że przez pomyłkę wysłałam tę wiadomość… do niego. Odpisał tylko: „Siedzę przecież naprzeciwko ciebie”. YAFUD
05.06.2025 06:28 TRASH #52531
?
Wysłałam maila do szefa, skarżąc się, jak leniwy jest jeden z moich współpracowników i że ciągle muszę nadrabiać za niego robotę. Za późno zorientowałam się, że… dodałam tego współpracownika do wiadomości w kopii. Odpisał krótko i złośliwie: „Nie ma za co — skoro robisz moją robotę, a swój czas marnujesz na narzekanie.” YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
05.06.2025 06:28 TRASH #52360
?
Ktoś w pracy zostawił po godzinach 10 nieotwartych piw. Nie piję za dużo, ale za darmo to za darmo – zabrałem je więc do domu w przerwie na lunch. Po pracy zostawiłem nowiutki telefon na dachu samochodu, zapomniałem o nim, odjechałem… i roztrzaskał się na środku ulicy. No cóż, wygląda na to, że jednak wypiję dziś te piwa. Wszystkie. YAFUD
05.06.2025 06:28 TRASH #52415
?
Zobaczyłam mojego byłego z nową dziewczyną, jak szli w moją stronę. Żeby rozładować napięcie, postanowiłam być wyluzowana i wyciągnęłam rękę na piątkę. On źle to odczytał i poszedł na żółwika. W rezultacie... pacnęłam go otwartą dłonią po pięści. Trwało to wieczność, a jego dziewczyna tylko stała obok i patrzyła na mnie z politowaniem. YAFUD