| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
15.12.2021 11:31 TRASH #46644
?
Mam hemoroidy. Może by mnie to tak nie zaniepokoiło, gdyby nie fakt że mam 16 lat. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 54517 | 12 Kwietnia, 2026 14:49urząd napisał(a) komentarz | | 54564 | 12 Kwietnia, 2026 13:34samezrp napisał(a) komentarz | | 54564 | 11 Kwietnia, 2026 23:13manson napisał(a) komentarz | | 54530 | 11 Kwietnia, 2026 15:25Curvantez napisał(a) komentarz | | 54544 | 11 Kwietnia, 2026 10:43jolaw napisał(a) komentarz | | 54450 | 10 Kwietnia, 2026 22:34SWVH napisał(a) komentarz | | 54530 | 10 Kwietnia, 2026 18:15fakt napisał(a) komentarz | | 54530 | 10 Kwietnia, 2026 17:21kornick napisał(a) komentarz | | 54533 | 10 Kwietnia, 2026 09:53Uhqw napisał(a) komentarz | | 54522 | 10 Kwietnia, 2026 09:48Whqw napisał(a) komentarz | | 54555 | 10 Kwietnia, 2026 09:01Ajan napisał(a) komentarz | | 54561 | 10 Kwietnia, 2026 08:05Wkpv napisał(a) komentarz | | 54555 | 09 Kwietnia, 2026 21:56Cubaza napisał(a) komentarz | 54513 TRASH | 09 Kwietnia, 2026 16:54kfahoo napisał(a) komentarz | | 54556 | 09 Kwietnia, 2026 12:05Curvantez napisał(a) komentarz | | 54522 | 08 Kwietnia, 2026 22:30jolaw napisał(a) komentarz | | 54522 | 08 Kwietnia, 2026 19:19Pqqv napisał(a) komentarz | | 54477 | 08 Kwietnia, 2026 10:24Ffjn napisał(a) komentarz | | 54507 | 08 Kwietnia, 2026 07:52to fakt napisał(a) komentarz | | 54565 | 08 Kwietnia, 2026 03:08Grbb napisał(a) komentarz |
|
15.12.2021 11:31 TRASH #46601
?
Czy opłaca się być uczciwym? To posłuchajcie tej historii i sami wywnioskujcie. Jechała razem ze mną kobieta. I wiozła zakupy ze sklepu z bielizną. Wiec, gdy na następnym przystanku wysiadła i zostawiła zakupy krzyknęłam za nią, że zostawiła bieliznę. Ta purpurowa stanęła w przejściu w autobusie, że nie można było drzwi zamknąć i drze się na mnie, że co ja sobie myślę i w ogóle. Na to wychodzi kierowca autobusu i krzyczy, że zaczęłam awanturę. I jak tu być dobrym? YAFUD
06.12.2021 19:36 TRASH #46535
?
Badajcie się! Ostatni raz byłam u ginekologa ponad 2 lata temu. Wtedy było wszystko w porządku, USG i cytologia idealne, pani w okienku, gdzie odbierałam wynik powiedziała że tylko pozazdrościć. Miesiąc temu pojawiły się bóle i krwawienia. Okazało się że zrobiło się kilka mięśniaków. Gdybym chodziła co pół roku, tak jak się powinno, może obeszłoby się bez bólu. Badajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny! YAFUD
06.12.2021 19:36 TRASH #46413
?
Niedawno wybudziłem się ze śpiączki po wypadku samochodowym. Przez ten czas moja narzeczona mnie porzuciła, zaszła w ciążę z innym i sprzedała wszystkie moje rzeczy z mieszkania "bo ona nie będzie opiekować się warzywem". Byłem w śpiączce dwa tygodnie... YAFUD
28.11.2021 11:29 TRASH #46373
?
Odnośnie https://www.yafud.pl/46367/#commentsbox ...
Ja ostatnio zacięłam się w sutka w czasie prysznica. MYJKĄ KĄPIELOWĄ! YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
25.11.2021 11:26 TRASH #46816
?
Moi rodzice nigdy nie trosczyli się o swoje dzieci. Zawsze twierdzili że jesteśmy im coś winni, bo przecież nas wychowali. Zadłużyli całe mieszkanie i nabrali kredytów. Ojaca wyrzucili z pracy za pijanstwo. Matka przestała płacić bo ona sama nie bedzie. Kiedy widmo komornika zawitało nad jej wypłatą zaczęła panikować. Wprost stwierdziła ze ja jako najstarsza córka powinnam przejąć jej zadłużenie dla dobra "rodziny". Udała się do prawnika z prośbą o przepisanie na mnie całego jej zadłużenia. Prawnik wyjaśnił że taka opcja istnieje tylko jeśli ja się na to sama zgodzę i tylko jeśli posiadam umowę o pracę wtedy bank ma z czego ściągać dług. Jak ona się obraziła gdy poszłam do notariusza i spisałam zrzeczenie się spadku po rodzicach. Jeszcze bardziej gdy powiedziałam że wyjeżdżam i mam to wszystko gdzieś. Bo przecież za mało pomagałam oddawając część mojej wyplaty. Komornik wszedł na jej pensję i tak, i nie ma już starszej córki która posłusznie oddaje kasę dla dobra "rodziny"YAFUD
25.11.2021 11:26 TRASH #46804
?
Ktoś kto pracował jako kelnerka czy barmanka w cyrku sie nie śmieje. Kilka lat temu pracowałam w restauracji oczywiście na czarno I za śmieszne pieniądze. Facet u którego pracowałam nie płacił składek, podatków, nie opłacał faktur za dostawy. Nie płacił pracownikom na czas, odliczał nam z wypłat jakieś swoje "opłaty". Za sylwestra zapłacił mi 50zł. Chciałam odejść, ale moj ojciec krzyczał że trzeba poświęcić sie dla pracy, trzeba lizać d*pe faceta co daje Ci te pieniądze. Facet nie wypłacił mi pieniedzy za 4 dni stwierdził ze to w ramach jakiegoś szkolenia. Pomagałam wtedy na kuchni i tyle, ale mój szef uznał że jak wpisze to sobie w CV to wszedzie mnie przyjmą, wiec on za to nie płaci. To jak on nie płaci to ja nie przyszłam więcej tam. Wyszła z tego niezła afera i mój ojciec sie dowiedział o tym. Jakaś znajoma mu powiedziała że specjalnie nie przyszłam do pracy, bo mi nie zapłacił. Mój cudowny ojciec stanął w jego obronie i nakrzyczał na mnie jak JA MOGŁAM OSZUKAĆ TAK DOBREGO CZŁOWIEKA! Zrobiłam źle teraz normalnie rezygnuję z jakiejś pracy tylko teraz mam umowę I mogę coś zgłosić jak jest nie tak. Tak się cieszę że mam już normalną pracę YAFUD