| Czyżby jednak śmieszne? - Najlepiej rokujące odrzuty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
Tutaj trafiają odrzuty czyli teksty, które nie zasłużyły na miano śmiesznych wpadek według naszych moderatorów.
Jak wiadomo, są gusta i guściki - każdego śmieszy co innego. Być może wśród masy beznadziejnych wpadek znajdą się perełki - demotywatory tekstowe, wpadki nad wpadkami, które powinny trafić na "główną".
Uważasz, że niektóre śmieszne teksty znajdują się tu niesłusznie - weź sprawy w swoje ręce i głosuj - może nas przekonasz i zmienimy zdanie :)
28.09.2009 20:17 TRASH #545
-96
Wchodzę na "yafud'a"poczytać przypadki ludzi, a tu okazuje się, że większość wpisów to wymyślona ściema, że nawet łańcuszki na "śledziku"są bardziej wiarygodne!!
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55201 | 20 Czerwca, 2026 01:46jolaw napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 07:03kamil333333 napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 06:57Asd napisał(a) komentarz | | 55175 | 18 Czerwca, 2026 19:51zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55207 | 18 Czerwca, 2026 17:44Ala napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 12:33fakt napisał(a) komentarz | | 55223 | 18 Czerwca, 2026 09:43Przyjazna napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 00:52jolaw napisał(a) komentarz | | 55275 | 17 Czerwca, 2026 20:38Fruczak napisał(a) komentarz | | 55271 | 17 Czerwca, 2026 15:53Fruczak napisał(a) komentarz | | 55216 | 17 Czerwca, 2026 15:51Fruczak napisał(a) komentarz | | 55276 | 17 Czerwca, 2026 08:45zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 22:07Ipak napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 16:31Beton Baton napisał(a) komentarz | | 55064 | 16 Czerwca, 2026 14:33zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55226 | 16 Czerwca, 2026 14:28zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55217 | 16 Czerwca, 2026 14:24zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 09:42kpr. Jesionak napisał(a) komentarz | | 55271 | 16 Czerwca, 2026 07:30Przyjazna napisał(a) komentarz | | 55280 | 15 Czerwca, 2026 15:33zdziwiony napisał(a) komentarz |
|
27.09.2009 17:12 TRASH #540
-59
Wczoraj doszedłem do klanu w SAMP. Tworzyłem ich strone, pomagałem w praktycznie 90% rzeczy, które gdyby nie były dodane to strona i klan by nie istniał. Robiłem to z rok, czyli byłem Webmasterem. Gdy doszedłem do klanu, dali mnie na range Rekruta, a gdy spytałem o szybkie przeniesienie o range wyżej, nie zgodzili się bo "Klan cie jeszcze nie zna, pomóż coś". YAFUD
25.09.2009 08:36 TRASH #532
53
Dzisiaj były urodziny mojego lubego. Jako prezent postanowiłam podczas romantycznego wieczoru podarować mu moje dziewictwo. Wieczorem w domu, w skąpym stroju dałam mu to do zrozumienia. Obciął mnie wzrokiem i skomentował: ?Skąpiradło?. YAFUD
18.09.2009 10:19 TRASH #503
233
Opiekowałam się dzisiaj dwoma dziewczynkami, które koniecznie chciały się bawić w syrenki. Zaproponowałam, że się z nimi pobawię. Odpowiedź: ?Hahaha, ty nie możesz być syrenką, syrenki są ładne!? YAFUD
17.09.2009 15:26 TRASH #500
-53
Co tu dużo mówić. Piliśmy parę tygodnie temu w sobotę dużo z kolegami, nocna dyskoteka i powrót na osiedle późną nocą. Natrafiliśmy na kolegów z osiedla, którzy kłócili się między sobą, było ich może z dziesięciu nas trzech. Pech chciał, że trafiłem w sam środek ich sprzeczki, zostałem tak jakby "wciągnięty"w całe te zamieszanie. Jeden z dziesięciu wyskoczył do mnie i starał się mnie bić pięściami, niestety nie przyniosło mu to żadnego efektu, gdyż od dzieciństwa dzięki bogu trenuję boks. "Jaja"zaczęły się, gdy widząc przeciwnika z przodu dostałem bodajże prawy prosty w potylicę, doszedłem do tego dopiero, gdy leżałem na ziemi. Leżącego się nie bije, niestety osiedlowa ekipa kumpli była totalnie naćpana i pijana, nawet nie poznali, iż to byłem ja... Kopali mnie w dziesięciu, zdołałem skulić się w kulkę, aby zmniejszyć do minimum obrażenia. Gdy tylko nadażyła się okazja wstałem i dałem sprinta pod klatkę, której drzwi ze stresu zamykałem grubo ponad pięć minut. A moi dwaj kumple? Jeden dzwonił po policję, co jeszcze bardziej rozzłościło dziesięciu chłopa, a drugi stał z daleka i patrzał co jest grane. Miałem dużo szczęścia, za co dziękuję Bogu, że nie kopali po nerkach i nie skakali po głowie. Wstyd mi Was, drodzy osiedlowi "kumple". YAFUD
16.09.2009 16:22 TRASH #497
-134
Koleżance zacięła się zapalniczka przez co cały czas paliła się, zapytała się tylko jak ona ją teraz do torebki schowa. YAFUD
16.09.2009 16:09 TRASH #495
-82
kilka lat temu pojechałem do kumpa, otwarła mi jego matka. Pytam sie: Jest szymon??? a ona: przeciez on powinien być u Ciebie... ja niewiele myśląc zeby go nie wrabiać odpowiedziałem jej: a no jest jest... no wtopa roku :) YAFUD
16.09.2009 02:40 TRASH #491
135
Ostatnio kupiłem sobie maczetę, postawiłem ją przetestować, po drodze zahaczyłem o sklep osiedlowy. Parę chwil później wpadł jakiś czubek w kominiarce i wydarł się "To jest napad"czy coś w tym stylu podszedł do kasjerki z nożem kuchennym i zażądał pieniędzy, Wtem ja postanowiłem wykazać się inicjatywą i przyłożyłem mu maczetę do gardła. Gdy przyjechała policja... pytała go się czy wniesie pozew przeciwko mnie, a mnie zatrzymali na komisariacie i przez kilka godzin w kółko tłumaczyłem im co zaszło. YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
15.09.2009 10:38 TRASH #490
-573
Dzisiaj wstałam rano lezałam jeszcze na łużku myslą że to muj chłopak zaczełam go całowac....To był muj misiek;/ YAFUD
12.09.2009 22:40 TRASH #480
-142
Osoby: znajoma, 5-cio letni syn znajomej i azjatycka kucharka (Chinka) znajomej.
Sytuacja: Pewnego razu znajoma zabrała synka do chińskiej restauracji i powiedziała mu, że idą na chińszczyznę, na co synek odparł: "no jak to, to będziemy jeść naszą kucharkę?"YAFUD