16.04.2013 16:56#23312
680
Po przepracowaniu 15 lat w jednej firmie jako elektryk straciłem pracę. Udałem się więc do urzędu pracy aby zarejestrować się. Kierownikiem PUP-u w moim mieście jest mój dawny kolega, z którym kilka lat wcześniej miałem dość konkretny zatarg. Z tego względu nie przepadamy za sobą. Spodziewałem się, że teraz w życiu nie znajdę pracy przez urząd bo on będzie wykorzystywał swoje wpływy abym nie dostał żadnej propozycji. Niestety myliłem się... Od pierwszego dnia aż po dziś dzień otrzymuję wezwania do stawienia się w coraz to nowych przedsiębiorstwach aby rozpocząć pracę na różnych dziwnych stanowiskach nie związanych z moim zawodem. W każde z tych miejsc muszę jechać aby nie stracić zasiłku. W każdym przypadku kierownik odprawiał mnie z kwitkiem informującym iż ta firma poszukuje kogoś z innymi kwalifikacjami. Choć oczywiste jest, że "kolega"robi to wszystko aby mnie zgnębić to nie mogę nic z tym zrobić, bo zgodnie z prawem powinienem być szczęśliwy skoro PUP non stop oferuje mi miejsca do pracy. Szkoda, że na każdą z takich wycieczek muszę wydać pewną ilość gotówki na paliwo. YAFUD
Ostatnio komentowane wpadki | | YAFUD # | Komentarz |
|---|
| 55125 | 22 Czerwca, 2026 15:53Popow napisał(a) komentarz | | 55125 | 22 Czerwca, 2026 15:25Grejon napisał(a) komentarz | | 55125 | 22 Czerwca, 2026 11:49fakt napisał(a) komentarz | | 55128 | 21 Czerwca, 2026 23:27jolaw napisał(a) komentarz | | 55190 | 21 Czerwca, 2026 21:35zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55201 | 21 Czerwca, 2026 19:57fakt napisał(a) komentarz | | 55201 | 21 Czerwca, 2026 19:00eryk napisał(a) komentarz | | 55190 | 21 Czerwca, 2026 18:04HWSW napisał(a) komentarz | | 55201 | 20 Czerwca, 2026 23:45fakt napisał(a) komentarz | | 55257 | 20 Czerwca, 2026 16:08samezrp napisał(a) komentarz | | 55201 | 20 Czerwca, 2026 01:46jolaw napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 07:03kamil333333 napisał(a) komentarz | | 55189 | 19 Czerwca, 2026 06:57Asd napisał(a) komentarz | | 55175 | 18 Czerwca, 2026 19:51zdziwiony napisał(a) komentarz | | 55207 | 18 Czerwca, 2026 17:44Ala napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 12:33fakt napisał(a) komentarz | | 55223 | 18 Czerwca, 2026 09:43Przyjazna napisał(a) komentarz | | 55276 | 18 Czerwca, 2026 00:52jolaw napisał(a) komentarz | | 55275 | 17 Czerwca, 2026 20:38Fruczak napisał(a) komentarz | | 55271 | 17 Czerwca, 2026 15:53Fruczak napisał(a) komentarz |
|
16.04.2013 09:45#23272
-416
Moja mama pojechała z ciotką na zakupy. Ciotka planowała kupić buty swojej 10 - letniej córce. Dodam że moja mama ma taki sam rozmiar buta jak córka ciotki. Gdy ciotka wybrała buty w dziale dziecięcym (różowe sandały z kwiatkami) zwróciła się do mojej mamy: "Mierz". Powiedziała to dość głośno. Miny ludzi i kasjerki - bezcenne. Dla nich YAFUD
15.04.2013 21:50#23294
795
Mój kot będąc jeszcze młodym na "kici kici"reagował jedynie tym, że zaczynał się turlać po podłodze. Pewnego dnia podczas remontu kot siedział na parapecie na II piętrze, robotnik robił w tym czasie sufit. A że było gorąco okno otwarte, to się facet wystraszył, że kot wypadnie. Zaczął nawoływać "kici kici". Już wiecie co się stało dalej? Kochany futrzak wyturlał się za okno. Na szczęście przeżył. Ale kilka stów na operacje złamanej poważnie łapy poszło. YAFUD.
15.04.2013 20:54#23289
1043
Lubie flirtować z facetami przez internet. Najczęściej gadam z nimi widząc się przez kamerkę. Oczywiście nie jest to żaden "cyberek", choć czasem faktycznie zachaczamy o tematy intymne. Pewnego dnia w III lo nauczycielka od historii poważnie zachorowała i przysłano nam nowego nauczyciela. Był to jeden z moich internetowych "znajomych". YAFUD
15.04.2013 13:43#23288
806
Kilka dni temu brałem udział w licytacji obiektywu na jednym z zagranicznych serwisów aukcyjnych. Aby mieć pewność, że kupię go użyłem programu, który w ostatniej chwili podbija najwyższą ofertę o kilka centów. Niestety ktoś pomylił się i zamiast 2450.00 wpisał 245000. Program którego używałem podbił cenę i wygrałem licytację oferując 245001 euro. Zgodnie z regulaminem tego portalu i przepisami obowiązującymi w kraju, w którym dokonywałem zakupu, mam 10 dni na rezygnację z zakupionego towaru. Problem jest tylko taki, że muszę za niego najpierw w ciągu 14 dni zapłacić, a potem mogę go zwrócić i otrzymać pieniądze. Gdybym odmówił zapłaty to sprzedający ma prawo zgłosić tę sprawę do administracji serwisu, która z kolei ma obowiązek przekazać sprawę organom ścigania, itd... Wychodzi na to, że w najbliższych dniach murzę wziąć kredyt w banku, przelać pieniądze za granicę, odebrać obiektyw, odesłać obiektyw, poczekać na zwrot pieniędzy, spłacić kredyt i co najgorsze, spłacić oprocentowanie od kredytu. YAFUD
15.04.2013 11:03#22885
1528
Pewnego dnia wybrałem się do TESCO. Zrobiłem kilka zakupów oraz kupiłem kurczaka z rożna. Kiedy podszedłem do kasy i wypakowałem wszystko na taśmę, trochę "soków"z upieczonego i zawiniętego w papier kuczaka wyciekło na taśmę. Kasjerka zadzwoniła do biura. Za chwilę na głośnikach rozległ się głos, "Ekipa sprzątająca proszona jest do kasy 10, klientowi pociekło z ptaka". Usłyszałem śmiech innych klientów stojących za mną. Myślałem, że zapadne sie pod ziemię. Dla mnie prawdziwy YAFUD.
14.04.2013 21:52#23216
706
Przy okazji Wielkanocy mój 9-letni syn poszedł poświęcić pokarmy. Wziął koszyczek i 5 zł na ofiarę. Wrócił z koszyczkiem ...i butelką wody mineralnej. Pytam się Jego "Co to, woda święcona ? Odpowiedział: "Nie, zwykła!". Jak się okazało, synek wrzucił na talerzyk 5zł, po czym wybrał "3zł reszty -Bo wszyscy dawali po 2zł"i poszedł do sklepu. Dla Mnie "luz", ale dla mojej "świętej"sąsiadki to to KATASTROFA NARODOWA! YAFUD
14.04.2013 20:15#23186
1939
Jakiś czas temu razem z kilkoma kumplami pracowałem w firmie budowlanej w Norwegii. Kiedy przyjeżdżaliśmy do Polski na urlop nigdy nie wiedzieliśmy dokładnie ile zostajemy. Jeden z nas dostawał telefon, szybka akcja, pakujemy się i wyjazd. Jesteśmy w Polsce, sobota, ja imprezuję na całego. Środek nocy, dostaję telefon od kumpla, że będą po mnie za dwie godziny i jedziemy. Ja napruty jak atom wracam do domu, wrzucam do walizki co mi w ręce wpadnie. Prawie całą drogę do Norwegii przesypiam. Jesteśmy na miejscu. Otwieram swoją walizkę i co widzę? Zabrałem ze sobą spodnie od garnituru, dwa lewe buty, garsonkę mojej matki i nic poza tym. YAFUD
Statystyki śmiesznych tekstów| Najczęściej komentowane teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
|
| Najczęściej plusowane (%) teksty |
|---|
| Ostatnie 7 dni | |
| Ostatnie 30 dni | |
| Ogólnie | |
14.04.2013 14:32#23251
415
U mojej cioci w domu stoi duże, metalowe liczydło. Nigdy nie miałem go w ręce, ale wiem, że jest strasznie ciężkie. Skąd? Dowiedziałem się jak 3 letni kuzyn zrzucił mi je na stopę i złamał dwa palce. YAFUD
14.04.2013 11:01#23263
1024
Od trzech miesięcy mam nowego chłopaka, oboje mamy po dwadzieścia lat. Chociaż nie mieszkamy daleko od siebie, dopiero parę dni temu miałam okazję poznać jego rodziców. Było całkiem miło - pogawędka, ciasteczka i kawa. O siedemnastej musiałam się już zbierać, a jego rodzice zapytali czy naprawdę nie mogę zostać trochę dłużej, bo mnie bardzo polubili. Odpowiedziałam z uśmiechem że nie, bo moja mama umówiła się z koleżankami i nie mogę zostawić małego dziecka samego w domu. Wtedy jego rodzice spojrzeli na mnie jakbym co najmniej kogoś zabiła, a potem zaczęli wydzierać się na mojego chłopaka, co sobie wziął za puszczalską laskę. Cóż... Wygląda na to, że mój chłopak nie wspomniał swoim rodzicom o mojej pięcioletniej siostrzyczce. YAFUD
Nasi moderatorzy dokładają wszelkich starań aby wszystkie historie były śmieszne niczym tekstowe demotywatory. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem coś wydaje nam się naprawdę śmieszne i traktujemy to jako autentyk - a wam wcale nie przypada do gustu. Innym razem, niektóre historie wydają nam się trochę naciągane - a wy uważacie, że tekst jest bardzo zabawny.
Liczy się opinia większości, dlatego nie bądź obojętny głosuj. Chcesz, żeby historie tutaj zamieszczane były jeszcze śmieszniejsze? - głosuj, komentuj i przede wszystkim dodawaj własne wpadki.